Экономико-правовой колледж ЗНУ

Економіко-правничий коледж — це наймолодший структурний підрозділ Запорізького національного університету. Головною подією липня 2008 року стало отримання ліцензії МОНУ на надання освітніх послуг за освітньо-кваліфікаційним рівнем “молодший спеціаліст”.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Запорожье

___________________________________

Студенти Економіко-правничого коледжу знаходять час і для навчання, і для успішної наукової роботи, яка є одним з пріоритетних напрямів діяльності коледжу. Юні науковці здобувають визнання не тільки на Всеукраїнському рівні, а й на міжнародних конкурсах. Студенти І курсу спеціальності “Розробка програмного забезпечення” Копиловський Микола, Терновой Вадим, Терновой Владислав стали у 2010 році абсолютними переможцями Всеукраїнського конкурсу юних раціоналізаторів та винахідників “Природа-людина-виробництво-екологія” в м. Києві.

Згідно з наказом Державного департаменту інтелектуальної власності України вони отримали нагрудні значки та почесні грамоти. Терновой Вадим – фіналіст Всеукраїнської олімпіади Національного еколого-натуралістичного центру, учасник олімпіади проектів “Захищений світ”, яка відбулася у квітні 2010 р. у м. Хьюстоні штату Техас (США). Великий внесок у ці досягнення зробив науковий керівник – викладач фізики, кандидат педагогічних наук – Андрій Миколайович Андрєєв.

Важливим етапом у науковій діяльності коледжу є проведення щорічної науково-практичної конференції “Молода наука”. Це дає можливість студентам залучитися до самостійної дослідницької, пошукової, творчої роботи. Наукова конференція – це перший досвід у розробці певної теми з дисципліни, під час проведення якої студенти мають змогу брати участь у дискусії, відстоювати власну точку зору, доводити актуальність обраної теми, обґрунтовувати положення своєї наукової роботи.

Для створення позитивної атмосфери в студентському колективі проводяться різноманітні виховні заходи, свята. Вже започатковано перші власні традиції: День здоров’я на о. Хортиця, інтелектуальна гра “Що? Де? Коли?”, вечірки до новорічних свят, “Весняні посиденьки”. А попереду ще багато нового та цікавого чекає на студентів, адже Студентська рада коледжу створює необхідні умови для розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді.

Примеры дипломов Экономико-правового колледжа ЗНУ

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

4 + 0 = ?