Черниговский радиомеханический техникум

Чернігівський радіомеханічний технікум – вищий навчальний заклад I-II рівнів акредитації.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Чернигове

___________________________________

У 1990 році технікум почав готувати фахівців зі спеціальностей: “Обробка матеріалів на верстатах та автоматичних лініях”, “Технічне обслуговування верстатів з програмним управлінням та роботехнічних комплексів”, “Виробництво виробів електронної техніки”. Ці спеціальності користувались великим попитом серед підприємств України.

З 1995 року вечірнє відділення замінюється заочним і готує фахівців з усіх напрямків.

У 1996 році колектив технікуму очолив Радченко Віктор Миколайович. В умовах розбудови незалежної Української держави перед педагогічним колективом технікуму стоять відповідальні завдання. Вони пов’язані з необхідністю підвищення якості підготовки спеціалістів і відкриттям нових, потрібних у наш час спеціальностей. З цією метою в технікумі проводиться перепрофілювання, відкриваються нові спеціальності, яких потребують галузі народного господарства. Це “Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів”, “Конструювання, виробництво та технічне обслуговування радіотехнічних пристроїв”, “Економіка підприємства”.

З 1 вересня 2002 року технікум починає готувати фахівців зі спеціальності “Обслуговування комп’ютерних та інтелектуальних систем і мереж”.

В зв’язку зі зрушеннями в економіці Чернігівського регіону виникла потреба знову готувати фахівців за спеціальністю “Обробка матеріалів на верстатах і автоматичних лініях”. Тому з 1 вересня 2004 року технікум відкриває спеціальність “Обробка матеріалів на верстатах і автоматичних лініях” та нову спеціальність “Обслуговування і ремонт електроустаткування автомобілів і тракторів”.

Слід відзначити високі кількісні та якісні показники навчально-виховного процесу, які досягнуті завдяки створеному кадровому та матеріально-технічному потенціалу. В технікумі працюють спеціалізовані предметні кабінети і лабораторії, оснащені сучасною технікою та приладами. Заняття зі студентами проводять висококваліфіковані спеціалісти, майстри своєї справи.

У технікумі проводиться плідна робота щодо підвищення кваліфікації викладачів, зокрема молодих, надається відповідна допомога. З цією метою у технікумі була створена і вже кілька років активно працює “Школа педагогічної майстерності”. Щороку проводяться педагогічні читання, конкурси на кращу методичну розробку року. Тільки за останній час розроблено близько 600 методичних посібників для викладачів і студентів, впроваджуються новітні технології навчання.

Примеры дипломов Черниговского радиомеханического техникума

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

5 + 3 = ?