Черниговский промышленно-экономический колледж КНУТД

Чернігівський промислово-економічний коледж КНУТД – єдиний навчальний заклад, який готує фахівців для текстильної, хімічної промисловості північного регіону України, а також техніків-електриків і бухгалтерів для економіки держави.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Чернигове

___________________________________

Чернігівський державний механіко-технологічний технікум здійснював освітню діяльність за І рівнем акредитації і вів підготовку молодших спеціалістів за денною та заочною формами навчання за вісьмома спеціальностями. Майже за 50 років у стінах технікуму підготовлено більше 8,5 тисяч фахівців.Навчально-виховний процес забезпечують більше 50 педагогічних працівників, які мають високий професійний та науково-методичний рівень, досвід роботи на виробництві, проходять стажування на провідних кафедрах вищих навчальних закладів, базових підприємств.

Навчально-виховний процес забезпечують більше 50 педагогічних працівників, які мають високий професійний та науково-методичний рівень, досвід роботи на виробництві, проходять стажування на провідних кафедрах вищих навчальних закладів, базових підприємств.

Примеры дипломов Черниговского промышленно-экономического колледжа КНУТД

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

1 + 0 = ?