Черновицкий колледж Львовского НАУ

Чернівецький коледж Львівського національного аграрного університету – вищий навчальний заклад I-II рівнів акредитації. Свою навчально-матеріальну базу коледж розвивав постійно за допомогою зацікавлених міністерств і власними силами. Проголошення 24 серпня 1991 України незалежною державою, перехід до ринкових відносин, формування багатоукладної економіки, особливо в агропромисловому комплексі, та розвиток різних форм господарювання вимагають відповідного кадрового забезпечення і суттєвих змін у підготовці працівників для роботи в таких умовах, перебудови освіти, виведення її на рівень світових стандартів.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Черновцах

___________________________________

Підготовка кваліфікованих кадрів здійснюється за стаціонарною і заочною формами навчання. Прийом на навчання в коледж проводиться із числа випускників загальноосвітніх шкіл, професійних навчально-виховних закладів, виробників, що мають неповну і повну середню освіту.

Згідно з потребами регіону, структури державного замовлення, замовлень юридичних і фізичних осіб коледж здійснює підготовку молодших спеціалістів з базовою вищою освітою за такими напрямками і спеціальностями:

Найменування галузі знань: “Будівництво та архітектура”

  • Спеціальність: 5.06010101 “Будівництво та експлуатація будівель і споруд”.
  • Спеціальність: 5.06010107 “Виготовлення будівельних деталей і конструкцій”.
  • Спеціальність: 5.06010115 “Опорядження будівель і споруд та будівельний дизайн”

Примеры дипломов Черновицкого колледжа Львовского НАУ

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

0 + 7 = ?