Черновицкий кооперативный экономико-правовой колледж

Чернівецький кооперативний економіко-правовий коледж Чернівецької обласної спілки споживчих товариств – вищий навчальний заклад I-II рівнів акредитації.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Черновцах

___________________________________

Чернівецький кооперативний економіко-правовий коледж пропонує такі спеціальності для навчання:

Бухгалтерський облік

Бухгалтер – одна з найчисельніших професій. Він досконалий знавець законодавчих актів, економіст-аналітик з питань матеріальних, фінансових ресурсів, заробітної плати, ціноутворення, тонкий психолог, дипломат.

Фінанси і кредит

Фінансист одна з найбільш популярних та елітних професій у сучасному світі. Він контролює рух грошових потоків, аналізує фінансову звітність на підприємстві, знає валютне законодавство. Може працювати у фінансових та податковихслужбах, страхових компаніях, на підприємствах різних форм власності на таких посадах: фінансиста, брокера з цінних паперів, інспектора з експорту, кредитного інспектора, митного інспектора тощо.

Товарознавство і комерційна діяльність (товарознавство в митній справі)

Товарознавець-комерсант – центральна фігура торговельного бізнесу. Діапозон його роботи полягає у таких аспектах: в комерційних та маркетингових службах підприємств, торговельних домів, посередницьких структур. Може працювати на посадах товарознавця, маркетолога, інспектора торговельного, мерчандайзера, промоутера, торгового агента.

Ресторанне обслуговування

Молодший спеціаліст з організації ресторанного господарства – кваліфікований фахівець для роботи на підприємствах ресторанного господарства різних форм власності. Може обіймати посади:

Виробництво харчової продукції (технологія харчування)

Молодший спеціаліст з технології приготування їжі та організації ресторанного господарства – кваліфікований фахівець для роботи на підприємствах ресторанного господарства різних форм власності. Може обіймати посади техніка-технолога, завідувача виробництвом, начальника цеху, майстра виробничого навчання, адміністратора залу, метрдотеля.

Правознавство

Юрист (молодший спеціаліст) – це важлива спеціальність в умовах побудови правової держави. Юрист розробляє документи юридичного характеру, укладає договори, здійснює методичне керівництво правовою роботою на підприємстві, веде претензійно-правову та кадрову роботу, надає допомогу в укладанні та виконанні господарських договорів, захищає порушені права та свободи фізичних та юридичних осіб.

Туристичне обслуговування

Туристичне обслуговування (молодший спеціаліст) – підготовлений до роботи за такими видами економічної діяльності – діяльність готелів та ресторанів, послуги з організації подорожування, діяльність у сфері культури та спорту, відпочинку та розваг, надання індивідуальних послуг.

Примеры дипломов Черновицкого кооперативного экономико-правового колледжа

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

0 + 4 = ?