Черновицкий медицинский колледж БГМУ

Чернівецький медичний коледж Буковинського державного медичного університету – вищий навчальний заклад I-II рівнів акредитації.Коледж здійснює підготовку фахівців на денній та вечірній формах навчання за спеціальностями: лікувальна справа, сестринська справа, лабораторна діагностика, акушерська справа, медико-профілактична справа, а також спеціалістів за освітньо-кваліфікаційним рівнем “медична сестра-бакалавр”. З 2006 року проводиться підготовка медсестер-масажистів з вадами зору. Заклад готує спеціалістів на основі базової та повної середньої освіти. Кількість студентів коледжу – 1150.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Черновцах

___________________________________

Навчальний процес здійснюють 76 штатних викладачів, які мають відповідну освіту і працюють за фахом. У викладацькому складі 5 кандидатів наук, 26 старших викладачів, 17 викладачів-методистів, 8 викладачів виконують кандидатські дисертації. Створена відповідна навчальна база, проведена комп’ютеризація навчального процесу.

Коледж активно співпрацює з практичними лікарями медичних установ міста та з професорсько-викладацьким складом медичного університету, таким чином в навчальному процесі беруть участь 60 викладачів-сумісників, серед яких: професорів – 2, доцентів – 6, докторів наук – 3, кандидатів наук -15.

Для активізації науково-пізнавальної діяльності студентів в навчально-виховний процес впроваджуються комп’ютерні програми, інтерактивні методи навчання та інші сучасні педагогічні технології. Для самопідготовки й контролю знань працюють 2 комп’ютерні класи, які підключені до мережі Інтернет, 28 кабінетів, 25 навчальних кімнат на базах клінічних лікарень, пологових будинків, СЕС. Студенти отримують ґрунтовну теоретичну і практичну підготовку, займаються науково-дослідною роботою з актуальних проблем медицини, щорічно беруть участь у міжнародних науково-практичних конференціях.

На становлення і розвиток особистості спрямована постійна виховна робота зі студентами. В позанавчальний час вони відвідують спортивні секції, секції клубів “Інтелектуал”, “Гроно”, працюють у загонах милосердя “Турбота”. В коледжі є гуртожиток на 250 місць.

За два століття навчальний заклад випустив тисячі висококваліфікованих молодших медичних спеціалістів, серед яких чимало видатних учених та громадських діячів. Вони очолюють лікувально-профілактичні заклади краю, працюють головними та старшими медичними сестрами й акушерками лікарень та пологових будинків, завідують ФАПами.

Колектив коледжу підтримує дружні ділові стосунки з медичними коледжами США, Канади, Росії.

Примеры дипломов Черновицкого медицинского колледжа БГМУ

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

0 + 6 = ?