Белоцерковский колледж сервиса и дизайна

Білоцерківський коледж сервісу та дизайну – вищий навчальний заклад І рівня акредитації.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Белой Церкви

___________________________________

На відділенні навчається 350 студентів; серед них за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст – 220 студентів, за освітньо-кваліфікаційним рівнем кваліфікований робітник – 130 студентів. Щорічно відділення випускає близько 150 висококваліфікованих спеціалістів, що стають працівниками провідних підприємств швейної галузі.

Спеціальну професійну підготовку студентів здійснює кваліфікований викладацький склад циклової комісії напряму “Легка промисловість”, до складу якої входять справжні фахівці та віддані своїй справі педагоги.

Наймолодшим у коледжі є відділення інформаційно-комунікаційних технологій. З 2000 року розпочалась підготовка кваліфікованих робітників за професією “Секретар керівника (підприємства, організації, установи); оператор комп’ютерного набору”. В 2009 році пройдено ліцензування нової спеціальності освітньо-кваліфікаційного рівня “молодший спеціаліст” – “Діловодство” за напрямом підготовки “Документознавство та інформаційна діяльність”.

Перукарське відділення проводить підготовку за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст зі спеціальності “Перукарське мистецтво та декоративна косметика” та за освітньо-кваліфікаційним рівнем кваліфікований робітник перукар (перукар-модельєр). Поряд з основними професіями проводиться курсова підготовка, де студенти мають змогу отримати паралельно професії манікюрниця, педикюрниця, візажист.

Навчання на перукарському відділенні проводиться на основі новітніх технологій, в аудиторіях та навчальних перукарнях, що обладнанні за сучасними вимогами.

Навчально-виховний процес на відділенні здійснює висококваліфіковані викладачі, які повністю забезпечують підготовку конкурентоспроможних на ринку праці фахівців.

Примеры дипломов Белоцерковского колледжа сервиса и дизайна

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

2 + 3 = ?