Белоцерковский механико-энергетический техникум

Білоцерківський механіко-енергетичний технікум – один із відомих навчальних закладів Київської області, який готує висококваліфікованих фахівців освітньо-кваліфікаційних рівнів “молодший спеціаліст”, “Кваліфікований робітник”

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Белой Церкви

___________________________________

Сьогодні Білоцерківський механіко-енергетичний технікум надає унікальні можливості здобути в одному вищому навчальному закладі одночасно професію і спеціальність, що значно розширює перспективи випускників

ДВНЗ “БМЕТ” має широкі зв’язки з університетами України. Наші випускники плідно працюють на підприємствах нашої країни та за кордоном.

Наші надії на майбутнє пов’язані з тими, хто тільки має сісти за студентську лаву, щоб творити та примножувати славні здобутки технікуму. Зичу вам, юні друзі, творчого натхнення, успіхів у навчанні!

На сьогодні Білоцерківський механіко-енергетичний технікум забезпечений сучасними засобами інформації та інформаційними технологіями, які впроваджуються у навчальний процес. Комп’ютерна техніка використовується під час викладання спеціальних та загально технічних предметів, проведення виробничого навчання з реалізації освітньої програми “Intel” та інших програм.

За роки існування училище підготувало понад 12000 кваліфікованих робітників та більше 900 молодших спеціалістів.

Примеры дипломов Белоцерковского механико-энергетического техникума

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

3 + 1 = ?