Белоцерковский гуманитарно-педагогический колледж

Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж – вищий навчальний заклад І рівня акредитації.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Белой Церкви

___________________________________

Після реорганізації Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів було створено Комунальний заклад “Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж”. (рішення Київської обласної ради п’ятого скликання від 30.09. 2010 р. № 833-34-V)

З 2000 року на посаді директора коледжу працює Гутник Микола Іванович, викладач вищої категорії, викладач-методист, відмінник освіти України.

Професіоналізм керівника набуває нової якості у зв’язку з новими тенденціями соціально-економічного розвитку суспільства. І директор розуміє, що процес модернізації освіти, оновлення управління має випереджувати процеси розвитку вищого навчального закладу.

Тому у коледжі створено модель управління, до якої залучаються педагоги, студенти, батьки, громадські організації.

Коледж здійснює підготовку фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста на базі повної та базової загальної середньої освіти (ліцензія МОН України АВ № 552836 від 07.12. 2010 р.).

Примеры дипломов Белоцерковского гуманитарно-педагогического колледжа

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

Коледж проводить підготовку фахівців зі спеціальностей:

5.01010201 Початкова освіта (основи інформатики, англійська мова, організатор спортивних секцій і клубів)

Коледж готує молодших спеціалістів для здійснення педагогічної діяльності в системі освіти України, основними видами якої є навчання, розвиток і виховання учнів молодшого шкільного віку на посаді вчителя початкових класів або згідно з спеціалізацією:

  • вчитель англійської мови в початкових класах, який має теоритико-лінгвістичну та методичну підготовку в обсязі, необхідному для вирішення практичних та навчально-методичних завдань у педагогічній діяльності;
  • вчитель основ інформатики в початкових класах, підготовлений до організації та керівництва процесом вивчення предмета “Сходинки до інформатики” в 2 – 4 класах загальноосвітніх навчальних закладів;
  • організатор спортивних секцій і клубів, який має відповідні знання і сформовані уміння для застосування їх у майбутній професійній діяльності.

5.02020501 Образотворче мистецтво

Випускник коледжу – молодший спеціаліст, підготовлений для професійної діяльності як фахівець мистецької освіти, популяризатор образотворчого мистецтва, вчитель образотворчого мистецтва загальноосвітнього навчального закладу.

5.01010601 Соціальна педагогіка (соціальний супровід сім’ї)

Коледж готує фахівців, які здійснюватимуть свою професійну діяльність у загальноосвітніх та спеціалізованих школах різного типу, дитячих будинках, центрах дитячої освіти та виховання, будинках дитини, дитячих лікувальних санаторіях, соціально-реабілітаційних центрах для неповнолітніх, інтернатах для дітей-інвалідів, соціальних притулках для неповнолітніх, приймальниках-розподільниках, центрах соціальних служб для молоді, клубах за місцем проживання, молодіжних службах працевлаштування, центрах молодої сім’ї.

3 + 1 = ?