Желтоводский промышленный колледж ДНУ

Жовтоводський промисловий коледж ДНУ – вищий навчальний заклад І рівня акредитації.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Житомире

___________________________________

Практичну початкову підготовку студенти проходять в майстернях коледжу. Професійну практичну підготовку студенти отримують на підприємствах міста відповідно укладених договорів.

Протягом останніх років відсоток працевлаштування випускників коледжу, які навчались за державним замовленням становить 70 – 72%. Найбільшим попитом на ринку праці користуються випускники спеціальностей “Обробка матеріалів на верстатах та автоматичних лініях” та “Монтаж та експлуатація електроустаткування підприємств”.

Випускники коледжу успішно працюють на ДП “Східний ГЗК”, ТзОВ “Восток-Руда”, ТзОВ “Техномаш”, ЗАТ “Підприємство з експлуатації електричних мереж”, “Центральна енергетична компанія”. Більшість випускників коледжу при цьому успішно продовжують навчання на заочних відділеннях ВНЗ ІІІ – ІV рівня акредитації за обраним фахом.

Технікум співробітничає з вищими навчальними закладами І – ІІ рівня акредитації Північного регіону м. Кривого Рогу, бере участь в роботі обласних методичних об’єднань, конкурсах, олімпіадах, оглядах, має постійні ділові стосунки з Криворізьким міським базовим коледжем економіки та управління та базовим методичним кабінетом.

В коледжі створені умови для всебічного розвитку студентів: працюють гуртки, спортивні секції, проводяться олімпіади, конкурси науково-дослідних робіт.

Примеры дипломов Желтоводского промышленного колледжа ДНУ

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

6 + 1 = ?