Житомирский колледж культуры и искусств им.И. Огиенко

Житомирський коледж культури мистецтв iм. I. Огієнка – сучасний навчальний заклад культури і мистецтв, центр культури, освіти, науки, духовності Житомирщини, який готує національно свідому молодь України.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Житомире

___________________________________

Потужний потенціал викладацького складу, модернізована матеріально-технічна база, сучасні інноваційні технології навчання зробили його одним престижних навчальних закладів Житомирщини та України.

Навчальний заклад веде підготовку спеціалістів за галузями: “Культура” і “Мистецтво” та спеціальностями: “Бібліотечна справа”, “Народна художня творчість”, “Хореографія”, “Образотворче мистецтво”, “Декоративно-прикладне мистецтво”, “Кіно-, теле мистецтво”, “Дизайн”.

Спеціальності мають належне навчально-методичне, кадрове та матеріально-технічне забезпечення. Студенти навчаються хореографії, акторській та режисерській майстерності, народному і академічному співу, виконавству на музичних інструментах, бібліотекознавству, станковому живопису, прикладному мистецтву. Навчальний процес в училищі забезпечують 126 викладачів, 12 предметних циклових комісій.

Для поліпшення якості підготовки залучення молодих людей, що бажають навчатися в коледжі, відкрито підготовчі курси, діють дитячі хорового, хореографічного та образотворчого мистецтва.

В коледжі – особлива атмосфера: привітні, уважні викладачі, розумні та зацікавлені студенти; всюди картини, квіти, позитивна енергетика. Директор коледжу Микола Покропивній – здібний адміністратор, організатор, неординарна особистість з високим рівнем компетентності, професіоналізму, надзвичайної працездатності, вимогливий до себе та оточуючих, упевнено ставить мету досягає в своїй діяльності.

За заслуги з відродження духовності та утвердження Помісної Православної церкви у 2006р. коледж нагороджений орденом Святого Миколая Чудотворця, а його директор – орденом Святого Архистратига Михаїла.

Житомирський коледж культури і мистецтв – творчий, навчально-виховний та науково-освітній заклад, у якому панує майстерність, добро, любов, наснага.

Примеры дипломов Житомирского колледжа культуры и искусств им. И. Огиенко

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

3 + 1 = ?