Житомирский кооперативный колледж бизнеса и права

Житомирський кооперативний коледж бізнесу і права – вищий навчальний заклад І рівня акредитації.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Житомире

___________________________________

Історія коледжу почалась з 1967 року. Вік навчального закладу – це і репутація, реальний зміст якої пройшов перевірку часом, це і той імідж, який не потребує ніякої зайвої реклами, це найвищий рейтинг довіри багатьох сотень абітурієнтів, які щорічно обирають коледж для фахової підготовки і, нарешті, це престиж отриманої спеціальності, який дає кожному випускнику потужний стартовий імпульс у доросле життя

Примеры дипломов Житомирского кооперативного колледжа бизнеса и права

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

Коледж проводить підготовку молодших спеціалістів за такими спеціальностями:

Бухгалтерський облік

Випускники спеціальності “Бухгалтерський облік” отримують кваліфікацію молодшого спеціаліста з бухгалтерського обліку і можуть працювати на посаді бухгалтера, касира, інспектора-ревізора, ревізора.

Студенти-випускники додатково отримують робітничу професію “Оператор комп’ютерного набору”.

Фінанси і кредит

Випускники спеціальності отримують кваліфікацію молодшого спеціаліста з фінансів, підготовлені до виконання професійних функцій за одним або кількома видами економічної діяльності і можуть працювати дилером, брокером з цінних паперів; біржовим маклером; страховим агентом; інспектором з організації інкасації та перевезення цінностей, інспектором кредитного, валютного відділу; бухгалтером; касиром-експертом; інспектором-ревізором, інспектором з контролю за цінами.

Розробка програмного забезпечення

Випускники зі спеціальності “Розробка програмного забезпечення” отримують кваліфікацію програміста і зможуть працювати:

  • начальником зміни обчислювального центру;
  • прикладним програмістом;
  • техніком обчислювального центру.

Ресторанне обслуговування

Після закінчення коледжу випускники мають можливість продовжити навчання у Київському національному торговельно-економічному університеті, Полтавському університеті споживчої кооперації України та ін. ВНЗ III-IV рівнів акредитації.

Товарознавство та комерційна діяльність

Випускники спеціальності “Товарознавство та комерційна діяльність” отримують кваліфікацію товарознавець-комерсант і можуть займати такі посади:

  • У сфері митної служби: інспектор з митного оформлення товарів, інспектор з якості вітчизняної та імпортної продукції;
  • У сфері торгівлі: товарознавець, агент торговельний, комівояжер, закупник, заступник завідувача секцією на підприємствах, що здійснюють діяльність на внутрішньому та зовнішньому ринках;
  • У торговельно-посередницькій сфері: брокер, агент з торгівлі нерухомістю, агент комерційний;
  • У сфері виробництва: агент зі збуту, закупник, комірник, агент – експедитор.

Виробництво харчової продукції

Випускники можуть обіймати такі посади: технолога, зав. виробництвом, начальників цехів (бригадирів), керівників підприємств малої та середньої потужності, метрдотелів (адміністраторів), кухарів 5-го розряду, кондитерів 5-го розряду, офіціантів, барменів, а також на посадах, які заміщуються молодшими спеціалістами з вищою освітою для типових, галузевих та інших номенклатурних посад.

Правознавство

Випускник спеціальності “Правознавство” отримує кваліфікацію – молодший спеціаліст юрист і призначений для роботи в органах юстиції, апеляційних та господарських судах, арбітражних судах, органах РАГС, органах внутрішніх справ, апараті органів державної виконавчої влади і місцевого самоврядування, юридичної і кадрової служби підприємств, установ, організацій всіх форм власності та господарювання.

0 + 3 = ?