Васильевский колледж ТДАТУ

Василівський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету – один з найстаріших навчальних закладів України. За десятиліття його існування тисячі висококваліфікованих фахівців різних спеціальностей вийшли із його стін.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Васильевске

___________________________________

Студенти Василівського коледжу проходять виробничу сільськогосподарську практику за кордоном.

Протягом останніх 15-ти років Василівський коледж ТДАТУ успішно бере участь в реалізації німецько-української урядової програми підвищення кваліфікації фахівців-аграріїв України на сільськогосподарських підприємствах Німеччини.

Студенти спеціальностей “Організація і технологія ведення фермерського господарства”, “Ветеринарна медицина”, “Виробництво м’ясних продуктів” щорічно протягом 4-х місяців підвищують свій практичний рівень знань за програмою “Німецького Селянського Союзу” (м. Бонн, ФРН) та Schule “Doula” (Земля Північний Рейн – Вестфалія, ФРН), знайомляться з передовими європейськими технологіями виробництва в аграрному секторі економіки, культурними, історичними надбаннями держави та традиціями німецького народу.

Студенти коледжу мають можливість проходити сільськогосподарську практику у фермерських господарствах Данії.

З 2009 року студенти та випускники коледжу можуть проходити практику чи стажування в Швеції, США, Швейцарії, Фінляндії, Норвегії.

Примеры дипломов Васильевского колледжа ТДАТУ

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

0 + 3 = ?