Васильковский колледж НАУ

Васильківський коледж Національного авіаційного університету – це державний вищий навчальний заклад, який здійснює підготовку за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст, форма навчання – денна.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Василькове

___________________________________

Освітню діяльність коледж здійснює згідно з чинним законодавством та на підставі Законів України “Про освіту”, “Про вищу освіту”, постанов Кабінету Міністрів України: від 05.09. 96р. за №1074 “Положення про державний вищий заклад освіти”, від 20.01. 98р. №65 “Про затвердження Положення про освітньо-кваліфікаційні рівні (ступеневу освіту)”, нормативних актів Міністерства освіти і науки України, Положення про коледж.

Підготовка фахівців у коледжі здійснюється відповідно до ліцензії Міністерства освіти та науки України від 05.08. 2010р. АВ № 552203 досвідченим викладацьким складом у лекційних аудиторіях, класах, кабінетах та лабораторіях, які оснащені зразками авіаційної техніки, електронними пристроями та технічними засобами навчання. Для практичної підготовки студентів коледж оснащений цехами практичного навчання та зразками сучасних літальних апаратів.

У навчальному процесі в достатній мірі використовується обчислювальна техніка. До послуг студентів – навчальна бібліотека, комп’ютерні класи, стадіон та спортивний майданчик.

Під час навчання студентам щорічно надаються зимові та літні канікули. Виплачується стипендія студентам, які навчаються за державним замовленням.

Примеры дипломов Васильковского колледжа НАУ

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

Сьогодні Васильківський навчальний заклад як коледж НАУ підпорядкований Міністерству освіти і науки, молоді та спорту України, є державним вищим закладом освіти 1 рівня акредитації і здійснює свою діяльність на підставі ліцензії Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України (серія АВ № 552203 від 5 серпня 2010 року), які забезпечують право надання освітніх послуг, пов’язаних із одержанням вищої освіти на рівні кваліфікаційних вимог до молодшого спеціаліста зі спеціальностей:

  • технічне обслуговування повітряних суден і двигунів;
  • обслуговування пілотажно-навігаційних комплексів;
  • технічна експлуатація радіоелектронного устаткування повітряних суден;
  • обслуговування систем управління і автоматики;
  • розробка програмного забезпечення;
  • соціальна робота.

2 + 5 = ?