Вознесенский колледж НГАУ

Вознесенський коледж Миколаївського державного аграрного університету – вищий навчальний заклад I-II рівнів акредитації.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Вознесенске

___________________________________

У коледжі працюють 58 штатні викладачі, 75% яких мають вищу кваліфікаційну категорію.

Щороку зміцнюється матеріально-технічна база коледжу. На сьогодні діють 3 навчальні корпуси загальною площею 10 000 м. кв., 29 навчальних кабінетів, 4 комп’ютерні лабораторії, навчальна бухгалтерія, навчальна юридична консультація, спортивний комплекс з ігровим, гімнастичним та тренажерними залами, сучасна їдальня, бібліотека з читальною залою на 80 посадкових місць.

Усі навчальні кабінети, лабораторії обладнано сучасною комп’ютерною технікою, що дає змогу викладачам під час організації навчального процесу впроваджувати інноваційні технології, користуватися мережею Інтернет.

Випускники коледжу, які навчаються за інтегрованими планами, продовжують навчання за скороченим терміном у Миколаївському державному аграрному університеті. Сьогодні в коледжі здійснюється підготовка молодших спеціалістів на двох відділеннях за денною та заочною формами навчання зі спеціальностей “Бухгалтерський облік”, “Фінанси і кредит”, “Комерційна діяльність”, “Правознавство”, “Землевпорядкування” та “Інформаційна діяльність підприємства”.

Примеры дипломов Вознесенского колледжа НГАУ

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

6 + 0 = ?