Волынское государственное училище культуры и искусств

Волинське державне училище культури і мистецтв є державним вищим навчальним закладом І рівня акредитації.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Луцке

___________________________________

Викладачі училища щорічно проводять семінари-практикуми для викладачів музичних шкіл та шкіл мистецтв області, працюють членами журі обласних конкурсів юних виконавців.

Студенти за час навчання в училищі проходять різні види практик відповідно до обраної спеціальності, що є невід’ємною складовою освітньо-професійної програми підготовки молодших спеціалістів.

Випускники працевлаштовуються за кваліфікаціями та продовжують навчання для отримання базової та повної вищої освіти.Випускники училища працюють солістами театрів опери і балету, симфонічних та духових оркестрів країн близького та далекого зарубіжжя.

Підготовку майбутніх спеціалістів ведуть досвідчені педагоги, більшість з яких має вищу і першу кваліфікаційну категорію, а також педагогічні звання: “Викладач-методист” та “Старший викладач”.

Головною метою виховання в училищі є формування у студентів духовної, моральної, художньо-естетичної, трудової, екологічної культури, здатності до самостійного мислення та свідомого суспільного вибору. Традиційними для училища є літературно-музичні, тематичні та творчі вечори, концерти, присвячені ювілейним датам, пов’язаних з життям видатних людей, пам’ятними подіями, літературно-мистецькі акції та заходи з питань боротьби зі СНІДом, наркотиками і тютюнопалінням.

Примеры дипломов Волынского государственного училища культуры и искусств

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

4 + 3 = ?