Диплом УМК

Уманский медицинский колледж

Уманський медичний коледж – комунальний вищий навчальний заклад І рівня акредитації – здійснює свою діяльність відповідно до чинного законодавства України та Статуту коледжу.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Умани

___________________________________

Уманський медичний коледж входить в структуру вищих навчальних закладів системи підготовки медичних спеціалістів України і підпорядкований Управлінню охорони здоров’я Черкаської обласної державної адміністрації.

Історія Уманського медичного коледжу почалася 1926 року. Спочатку він мав назву “Уманська медпрофшкола” з підготовки помічників лікарів.

У 1930 році вона була реорганізована у фельдшерсько-акушерську школу з двома відділеннями: фельдшерське та акушерське.

В 1941 році розпочалась Велика Вітчизняна війна. З початком періоду окупації фельдшерсько-акушерська школа продовжувала своє функціонування. Восени 1942 року школа припинила свою роботу. Значну частину учнів було відправлено на роботи до Німеччини.

З 1944 року, відразу після визволення Умані від окупантів, за Постановою Київського облвиконкому Уманська фельдшерсько-акушерська школа відновила свою роботу і готувала для закладів охорони здоров’я фельдшерів-акушерів.

В 1954 році школа переіменована в Уманське медичне училище. З цього часу училище почало готувати фельдшерів, акушерок і медичних сестер.

З 1964 року училище припинило підготовку акушерок і готувало лише фельдшерів та медичних сестер..

У 2006 році Уманське медичне училище реорганізовано в Уманський медичний коледж.

За час свого існування цей заклад підготував понад 20 000 фахівців, які сьогодні працюють в усіх регіонах України та за її межами.

Коледж має достатню матеріальну базу, яка відповідає санітарно-гігієнічним вимогам, кадровий потенціал та відповідне методичне забезпечення надання освітніх послуг на рівні підготовки молодших спеціалістів.

Високе визнання отримав наш навчальний заклад при підготовці медичних кадрів середньої ланки для системи охорони здоров’я України, за що рішенням Президії Асамблеї ділових, наукових і творчих кіл України нагороджений Всеукраїнським знаком якості “Вища проба”, нагороджений почесним дипломом “Діловий імідж України. Здобутки. Досвід. Визнання.”, Лідер національних рейтингових програм “Флагмани України” та “Флагмани освіти України”.

Примеры дипломов Уманского медицинского колледжа

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

0 + 1 = ?