Диплом Университета международных инновационных идей

Донецький інститут підприємництва (ДІП) входить до складу Донецького навчального комплексу економіки і менеджменту при Донецькому національному технічному університеті.

Головною метою Донецького інституту підприємництва є підготовка висококваліфікованих українських підприємців з вищою економічною освітою на підставі практичної та теоретичної підготовки в області менеджменту, фінансів, права, які здатні ефективно діяти в умовах перехідного періоду та становлення ринкових відносин.

Процес навчання студентів у Донецькому інституті підприємництва відрізняють пріоритетна спрямованість вивчення економічних дисциплін, комп’ютерна підготовка на рівні сучасних інформаційних технологій бізнесу, проведення занять висококваліфікованими викладачами з використанням активних методів навчання.

Специфікою Донецького інституту підприємництва є підготовка фахівців для підприємництва, здатних самостійно створювати робочі місця. Для цього позакласна робота зі студентами будується на концепції формування у молодих людей лідерських якостей, а практичні завдання, які виконують студенти, спрямовані на вирішення актуальних проблем підприємств. Цьому відповідає наукова і ділова активність інституту в галузі розвитку підприємництва в регіоні, інноваційної та консалтингової діяльності.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Киеве

___________________________________

Тип навчального закладу: Інститут
Форма власності: приватна
Рівень акредитації: III
Вартість навчання на рік (грн.): 7000
Форма навчання: денна, заочна
Кваліфікаційний рівень: бакалавр, спеціаліст
Кількість студентів: 700
Місто: Київ

Примеры дипломов Университета международных инновационных идей

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

1 + 5 = ?