Тальновский строительно-экономический колледж Уманского НУС

Тальнівський будівельно-економі-ний коледж Уманського державного аграрного університету є одним із найстаріших та найавторитетніших аграрних навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації в Україні, який ніколи не зраджував своєму призначенню: готувати висококваліфікованих фахівців для економіки спочатку Радянського Союзу, а сьогодні – для незалежної України.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Тальном

___________________________________

Одному із перших на Україні в грудні 1990 року Тальнівському будівельному технікуму було надано статус коледжу. І. Г. Куяном було започатковано багато традицій, які дбайливо зберігаються, примножуються та передаються поколіннями студентів та викладачів. Особлива увага приділяється роботі з випускниками різних років, що дозволяє яскраво показати динаміку поступального розвитку навчального закладу, є його своєрідним літописом, допомагає виховувати нинішніх студентів на прикладах попередніх поколінь, є потужною профорієнтаційною зброєю.

В 1999 році в Тальнівському державному будівельно-економічному коледжі було створено відділення програмування. Саме з цього року здійснюється підготовка фахівців на базі 9-ти і 11-ти класів за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст із спеціальності “Програмування для електронно-обчислювальної техніки та автоматизованих систем”.

Велика увага надається культурному і духовному вихованню молоді. Розмаїття народних обрядів, традиційних свят Коляди, Зеленої неділі, Купала, Калити та інших відроджують життя і звичаї наших предків. Фольклорно-етнографічний ансамбль “Оріяни” (керівник – етнограф, заслужений працівник культури України Мицик В. Ф.), створений при коледжі, отримав звання народного, виступає на обласній та республіканській сценах.

В 2000 році І. Г. Куян, пропрацювавши 33 роки на посаді керівника, передав естафету П. С. Бистріцькому, який впевнено продовжує добрі традиції і справи як свого попередника, так і навчального закладу. Завдяки його зусиллям в коледжі відкрито нову спеціальність 5.050104 “Фінанси”, проведено капітальні ремонти гуртожитку, спортзалу, бібліотеки, створено нові кабінети, підключено коледж до всесвітньої мережі Інтернет.

В 2006 році змінено статус коледжу, він став Тальнівським будівельно-економічним коледжем Уманського державного аграрного університету (Про створення навчально-науково-виробничого комплексу при Уманській сільськогосподарській академії), і в даний час веде підготовку і випуск фахівців.

Примеры дипломов Тальновского строительно-экономического колледжа Уманского НУС

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

5 + 2 = ?