Тальянкивський агротехнический колледж Уманского НУС

Відокремлений структурний підрозділ Тальянківський агротехнічний коледж Уманського національного університету садівництва – вищий навчальний заклад I-II рівнів акредитації.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Тальянках

___________________________________

Коледж здійснює підготовку фахівців згідно з ліцензією Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, виданою 11 листопада 2011 року, серія АГ № 582570.

Підготовку молодших спеціалістів для сільського господарства Тальянківський агротехнічний коледж проводить у тісній взаємодії з районними управліннями сільського господарства і продовольства районних державних адміністрацій та обласним управлінням сільського господарства та продовольства обласної державної адміністрації.

При прийомі на навчання до технікуму надаються переваги і пільги сільській молоді.

Підготовка молодших спеціалістів проводиться за рахунок державного бюджету, коштів підприємств і організацій, коштів юридичних та фізичних осіб на підставі договорів між технікумом та підприємствами і організаціями, колективними сільськогосподарськими підприємствами, фермерськими господарствами, приватними особами.

Про те, що в Тальянківському технікумі студенти опановують професії, які обрали, знає кожен. Це є початкова база майбутньої професії. Але самого навчання не достатньо для того, щоб бути всесторонньо розвиненою особистістю. Тому одним з головних факторів, який цьому сприяє є виховна робота. Мета цієї роботи – збагатити студентський світогляд і виховати в них патріотизм, гідність, любов до рідної землі, повагу до людей і до самого себе.

Робота з дітьми ведеться щоденно не тільки викладачами та вихователями, а й професійним психологом, який може допомогти в різних ситуаціях як у групах, так і індивідуально. Вся робота педагогічного колективу приносить позитивні результати.

Нашим студентам є чим займатися у вільний від навчання час. Для них діє аматорський народний ансамбль “Горлиця”, народний естрадний гурт “Обрій”, також нещодавно створений новий естрадний гурт “Фаворит”, який радує всіх своїми авторськими піснями, є танцювальний гурт “Тальяночка”, студія художнього слова “Одкровення”, драмгурток.

Організовують дозвілля для студентів художні керівники, викладачі та вихователі.

Студенти коледжу беруть активну участь у фестивалях та конкурсах: “Софіївські Зорі”, “Пісенні медобори”, “Осінній дивограй”, “Кращий по професії” та багато інших. і є їхніми лауреатами, дипломатами та призерами

Ось уже 6 років підряд наш коледж бере участь у Міжнародних виставках АГРО, які проходить у м. Києві.

Студенти коледжу займаються спортом. Для цього в їхньому розпорядженні найкраща спортивна база в області: спортивний зал, стадіон, тренажерний зал, різні ігрові майданчики та гімнастичні містечка. Завдяки цій базі наші студенти є призерами різних змагань, олімпіад та конкурсів.

Сьогодні головна мета коледжу – надати студентам сучасні знання, забезпечити високий професійний рівень, створити умови для гармонійного розвитку особистості.

Тож, якщо ви хочете опанувати котрусь із сільськогосподарських професій і якомога краще підготувати себе до дорослого життя, приїжджайте вчитися в Тальянки.

Примеры дипломов Тальянкивського агротехнического колледжа Уманского НУС

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

0 + 1 = ?