Славянский техникум ЛНАУ

Відокремлений підрозділ “Слов’янський технікум Луганського національного аграрного університету” – один із провідних вищих аграрних навчальних закладів Східної України.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Словьянске

___________________________________

За 83 роки свого існування технікум підготував понад 35 тисяч фахівців для агропромислового комплексу України.

Технікум динамічно розвивається, запроваджуючи новітні педагогічні технології і методики роботи, формуючи потужну матеріальну й інформаційну базу.

Відокремлений підрозділ “Слов’янський технікум Луганського національного аграрного університету” – це:

  • Високорейтинговий навчальний заклад
  • Сучасна навчальна матеріально-технічна база
  • Інноваційні технології навчання
  • Розвинена соціальна інфраструктура
  • Центр культури та технічної творчості

Наш технікум – це доступність та перспективність вищої аграрної освіти, гарантія Вашого впевненого старту в кар’єрі та житті.

Відокремлений підрозділ “Слов’янський технікум Луганського національного аграрного університету” – це престижний та інтелектуально багатий вищий аграрний навчальний заклад, який створює унікальні можливості для отримання якісної освіти за визнаним кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста.

Рік заснування навчального закладу —1929. Вищий навчальний заклад I рівня акредитації. В технікумі навчається понад 600 студентів. Технікум є відокремленим підрозділом Луганського національного аграрного університету. Випускники технікуму мають працевлаштування і можливість продовжувати навчання за обраною спеціальністю у вищих навчальних закладах ІІІ – IV рівнів акредитації за скороченим терміном навчання.

В технікумі створений структурний підрозділ щодо сприяння працевлаштуванню студентів-випускників. Студенти проходять навчальну практику в лабораторіях, навчально-виробничому господарстві; виробничі практики — в сільськогосподарських підприємствах регіону та за кордоном.

Примеры дипломов Славянского техникума ЛНАУ

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

2 + 2 = ?