Славянский колледж НАУ

Слов’янський коледж Національного авіаційного університету як навчальний заклад діє з 1964 року. Навчальний процес у коледжі здійснює висококваліфікований колектив, до складу якого входять 22 кандидатів наук, 115 штатних викладачів, з яких 69 мають першу або вищу кваліфікаційну категорію, а також кандидати наук та викладачі інших ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації, які працюють за сумісництвом.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Словьянске

___________________________________

Щорічно серед викладацького складу коледжу збільшується число кандидатів наук, 8 викладачів коледжу навчаються в аспірантурі.

Студенти і курсанти коледжу беруть активну участь в міжнародних, всеукраїнський, обласних та міських конкурсах, олімпіадах. Навчальна практика проводиться в навчально-виробничих майстернях та в навчальному аеропорті, де розташовані літаки та гелікоптери, наземна техніка та інше обладнання.

На території коледжу знаходяться 4 навчальних корпуси з 80 кабінетами, 42 лабораторіями, виробничими майстернями; п’ять комп’ютерних класів на 125 місць, чотири лінгафонних кабінети, навчальне телебачення, 4 гуртожитки, клуб-їдальня, актові й спортивні зали, бібліотеки. Коледж має навчальний аеропорт та спортивно – оздоровчу базу в місті Святогірськ. Загальна площа споруд складає 50 тисяч м².

Матеріально-технічна база коледжу відповідає всім сучасним вимогам і забезпечує якісну підготовку фахівців.

Коледж має три бібліотеки з книжковим фондом понад 180000 примірників, три читальних зали на 90 місць, актові зали.

Примеры дипломов Славянского колледжа НАУ

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

3 + 5 = ?