Симферопольский колледж КНЭУ

Сімферопольський коледж КНЕУ створений на базі технікумів громадського харчування та торгівлі 29 травня 1997 р.Здійснює підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст на базі повної загальної середньої освіти за узгодженими навчальними планами.

Центром навчального процесу є модель професійної діяльності, яка визначає послідовність та змістовність окремих дисциплін, рівень професійних знань та вмінь, необхідних для засвоєння майбутньому спеціалісту.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Симферополе

___________________________________

Навчальний процес побудований таким чином, що поруч з теоретичними заняттями проходить технологічна практика, яка організовується на кращих підприємствах торгівлі та громадського харчування м. Сімферополя та Криму. Особливу роль відіграє давнє співробітництво коледжу з туристично-оздоровчим комплексом Судак, де студенти третього курсу працюють офіціантами, кухарями, барменами, а також беруть участь у розробці нових фірмових страв та напоїв разом з кухарями-майстрами, обслуговують банкети, прийоми, конференції міжнародного рівня.

У коледжі існують цікаві традиції в організації та проведенні позакласних виховних заходів, які сприяють розширенню кругозору, формуванню морально-етичних якостей та професійному вдосконаленню особистості.

Важливим напрямом роботи, яка проводиться у коледжі, є розвиток студентського самоврядування. Участь у роботі Ради старост відділень, студентського профкому, студради гуртожитку дає студентам можливість отримувати навички організаторської роботи. Два роки функціонує в коледжі психологічна служба, основним завданням якої є адаптація студентів нового набору в змінених навчальних умовах, соціалізація та професійне становлення студентів.

Примеры дипломов Симферопольского колледжа КНЭУ

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

До Сімферопольського коледжу КНЕУ приймаються громадяни України, які мають повну загальну середню освіту. Прийом до коледжу проводиться на денну та без відриву від виробництва (заочну) форми навчання. Коледж готує спеціалістів за такими сучасними актуальними спеціальностями, як:

  • технологія харчування;
  • товарознавство та комерційна діяльність;
  • бухгалтерський облік.

Спеціальності, які пропонує СК КНЕУ абітурієнтам, користуються попитом, оскільки якість знань та їх повнота, системність та глибина, сучасність та надійність дозволяють бути конкурентоспроможними в системі ринкових відносин.

3 + 4 = ?