Павлоградский техникум НГУ

Павлоградський технікум є державним вищим навчальним закладом освіти першого рівня акредитації, що займає провідне місце в регіоні і здійснює підготовку молодших спеціалістів.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Павлограде

___________________________________

Технікум проводить підготовку спеціалістів за денною і заочною формами навчання на базі основної і повної середньої освіти за сімома напрямами.

Термін навчання:

Денна форма навчання:

  • базова загальна середня освіта (9 класів) – 3 роки 10 місяців;
  • повна загальна середня освіта (11 класів) – 2 роки 10 місяців.

Заочна форма навчання:

  • повна загальна середня освіта (11 класів) – 2 роки 10 місяців.

Підготовка молодших спеціалістів здійснюється за рахунок державного бюджету і за рахунок фізичних, юридичних осіб (на договірних умовах).

Випускники технікуму можуть продовжити навчання для отримання вищої освіти у Державному ВНЗ “НГУ” на відповідних спеціальностях за планами ступеневої підготовки.

Діяльність викладачів технікуму спрямована на формування професійної компетентності та розвитку інтелектуальних здібностей майбутніх фахівців. Для цього є всі умови: сучасні аудиторії, обладнані промисловим устаткуванням лабораторії, навчально-виробничі майстерні, гірничий полігон, комп’ютерний та видавничий центр, комп’ютерні класи з прямим доступом до мережі Інтернет, бібліотека, спортивна та актова зали, їдальня, гуртожиток.

Примеры дипломов Павлоградского техникума НГУ

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

1 + 0 = ?