Павлоградское медицинское училище

Павлоградське медичне училище – вищий навчальний заклад І рівня акредитації.Зараз медичне училище розташоване на території площею 3 га, загальна площа всіх приміщень складає 10 163 кв. м. Функціонує 26 кабінетів та 3 лабораторії, які, в основному, мають достатнє обладнання: фантоми, муляжі, мед. інструментарій, предмети догляду за хворими, медикаменти тощо.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Павлограде

___________________________________

Павлоградське медичне училище готує фахівців за наступними спеціальностями:

Спеціальність № 5.110101 “Лікувальна справа”. Кваліфікація спеціаліста – фельдшер

Фельдшер повинен бути підготовленим для надання долікарської лікувально-профілактичної допомоги, першої невідкладної медичної допомоги при гострих захворюваннях та нещасних випадках і роботи на самостійних фельдшерських, фельдшерсько-акушерських здоровпунктах, в міських лікувально-профілактичних установах на посадах середнього медичного персоналу (всіх найменувань) в тому числі керівників. Спеціаліст повинен володіти основами фундаментальних медичних наук з теорії і практичними навичками з обраної дисципліни, бути дисциплінованим, милосердним до хворих, володіти почуттям професійної гідності і соціальної справедливості, відповідальним за якість і наслідки праці.

Спеціальність № 5.110102 “Сестринська справа”. Кваліфікація спеціаліста – медична сестра

Медична сестра повинна бути підготовлена до роботи в лікувально-профілактичних установах догляду за хворими, виконання медичних призначень, проведення профілактичних заходів, спрямованих на попередження і своєчасне виявлення захворювань. Медична сестра надає невідкладну медичну допомогу хворим (дорослим і дітям) у відсутність лікаря. Вона повинна володіти основами фундаментальних медичних наук з теорії і практичними навичками з обраної спеціальності, бути дисциплінованою, милосердною до хворих.

Примеры дипломов Павлоградского медицинского училища

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

4 + 1 = ?