Прилуцкий гуманитарно-педагогический колледж им. И. Я. Франко

Сьогодні Прилуцький гуманітарно-педагогічний коледж ім. І. Я. Франка є осередком духовності й освіти Чернігівщини. Один із закладів, про який значна частина жителів міста та й регіону може сказати: “Я його випускник”.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Прилуках

___________________________________

Важлива умова підвищення якості освіти – належна матеріально-технічна база, яка сприяє піднесенню іміджу закладу серед студентів, їх батьків, громади міста та області. Тому питання її вдосконалення та раціонального використання завжди залишається в центрі уваги директора коледжу. Відвідання коледжу залишає враження світла, затишку і комфорту, починаючи від просторих коридорів, фойє, де в усі пори року милує око яскрава зелень кімнатних квітів.

Кожен із 33 кабінетів не схожий один на одного. В його оформленні виразно проступає (позначається) специфіка дисципліни. Приємно вражає вишуканий інтер’єр, сучасне обладнання, продумане науково-методичне забезпечення. Все це налаштовує на творчу працю, стимулює пізнавальну активність студентів, сприяє формуванню естетичних смаків майбутніх педагогів та фахівців освітньої галузі “Журналістика та інформація”. Створені належні умови і для проведення потокових лекцій. У коледжі працює 10 майстерень, 5 лабораторій.

Заняття спортом проводяться у спортивному залі, а також в новому, обладнаному сучасним інвентарем спортивному комплексі, де з користю для здоров’я можна провести час у спортивно-тренажерному залі, стати більш гнучким, набути досконалих навичок у гімнастичному залі чи залі ритміки і акробатики, розвинути гнучкість розуму в кімнатах для гри в шахи та шашки, чи пограти у волейбол, баскетбол, гандбол, футбол, повправлятись на легкоатлетичній доріжці на спортивному майдані.

Примеры дипломов Прилуцкого гуманитарно-педагогического колледжа им. И. Я. Франко

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

6 + 2 = ?