Макеевский политехнический колледж

Макіївський політехнічний коледж – вищий навчальний заклад І рівня акредитації. Коледж входить в регіональний навчально-науковий комплекс “Коледж – Академія”, передбачаючи безперервну підготовку за системою: “Молодший спеціаліст – Бакалавр – Спеціаліст” за спеціальностями: “Будівництво та експлуатація будівель і споруд” – І ступень на базі Коледжу, “Промислове і цивільне будівництво” – ІІ, ІІІ, ІV ступені на базі Донбаської Державної Академії будівництва і архітектури.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Макеевке

___________________________________

Випускники Коледжу мають можливість за три роки отримати диплом інженера, продовжуючи навчання у ДонДАБА, в також – у Донецькому Національному Університеті, Донецькому Технічному Університеті, Донецькому університеті економіки і торгівлі, Донбаській Машинобудівельній Академії, Макіївському Економіко – Гуманітарному інституті та багатьох інших ВНЗ І- ІV рівнів акредитації Донецької області.

За ініціативою Коледжу, в 2002 р. було створено навчальний комплекс “Школи-Коледж”, який забезпечує координацію спільної діяльності навчально-виховних закладів по реалізації Закону України “Про освіту”, впровадження системи ступеневої підготовки фахівців за рахунок посилення професійно – орієнтаційної роботи серед випускників шкіл міста, забезпечення стійкої прихильності до вибраної професії в майбутньому.

Навчання студентів в Макіївському політехнічному коледжі здійснюється в сучасних кабінетах, лабораторіях, майстернях із сучасним технічними засобами навчання, діючими моделями і макетами.

Примеры дипломов Макеевского политехнического колледжа

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

0 + 5 = ?