Макеевский металлургический техникум

Макіївський металургійний технікум – вищий навчальний заклад I-II рівнів акредитації. Майже 80 років існує Макіївський металургійний технікум. Наш технікум – один із провідних і найпрестижніших вищих навчальних закладів Донецької області.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Макеевке

___________________________________

Основна функція технікуму – підготовка конкурентоздатних фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем – молодший спеціаліст, який може працювати в металургійних, коксохімічних, залізничних, автотранспортних підприємствах та організаціях різних форм власності та приватного бізнесу, які здатні вирішувати виробничі питання на рівні сучасних вимог життя.

Для навчання в технікумі створена сучасна матеріально-технічна база: комп’ютерні класи, навчальні лабораторії і майстерні, спортивний та актовий зали, бібліотека з книжковим фондом, який може забезпечити необхідний рівень примірників, та читальним залом, кабінети з усіх навчальних дисциплін і все необхідне для успішного навчання.

Створені умови реалізації ступеневої освіти. Пріоритетним завданням нашого технікуму є сприяння працевлаштуванню наших випускників, продовження навчання в вищих навчальних закладах III –IV рівня акредитації.

Методична робота в технікумі спрямована на підвищення якості викладання, впровадження у навчальний процес новітніх, в тому числі комп’ютерних, технологій навчання та виховання, організації науково-дослідницької роботи, самостійного вивчення матеріалу, духовному розвитку особистості, патріотичному вихованню, пропаганді здорового способу життя.

Одним із напрямків роботи є прищеплення любові до обраної професії, бажання кожного бути корисним людям, служити народу і Батьківщині, дотримуючись законів, використовуючи знання, здобуті під час навчання в технікумі. Цій меті підпорядковане викладання всіх предметів навчального плану.

Якщо Ви вирішили відповідально поставитися до свого першого кроку у доросле життя – наш вищий навчальний заклад з гостинністю відкриє перед Вами свої двері і надасть Вам змогу повної реалізації Ваших здібностей і уподобань.

Диплом Макіївського металургійного технікуму – це надійний “стартовий капітал” щодо найкращого “першого вкладення” на шляху Вашого життєвого успіху!

Примеры дипломов Макеевского металлургического техникума

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

В технікумі функціонує 4 відділення по спеціальностям:

  • електротехнічне (спеціальності ТРМП, КВ, ЕА, ЕПП);
  • металургійне (спеціальності ОТ, ОМЛ, Е, Ф);
  • транспортне (спеціальність ПЕ, ОПЗТ, ОПСТ);
  • економіко – технологічне (всі спеціальності).

3 + 3 = ?