Мариупольский колледж ПГТУ

Маріупольський коледж ПДТУ – молодий, перспективний учбовий заклад другого рівня акредитації, який має необхідний кадровий потенціал, матеріально-технічну базу.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Мариуполе

___________________________________

Основним документом, який регламентує діяльність коледжу є Статут ПДТУ та Положення про МК ПДТУ, в якому враховано специфіку навчального закладу.

Зміст освіти визначається освітньо-професійною програмою підготовки, навчальними програмами дисциплін, іншими нормативними актами органів державного управління освіти та технікуму.

Коледж проводить підготовку молодших спеціалістів за такими спеціальностями:

«Зварювальне виробництво» – по закінченню навчання студенти отримують кваліфікацію технік-технолог зварювального виробництва з напряму «Машинобудування та матеріалообробка». Згідно рейтингу випускники розподіляються і направляються на такі підприємства міста: ВАТ «ММК ім. Ілліча», ВАТ «МЗВМ», ВАТ «Азовзагальмаш», ТОВ «Судоремонтний завод» на посади: технік-технолог, технік з підготовки виробництва, майстер виробничої діяльності, начальник бригади, директор (керівник) малого промислового підприємства (фірми).

«Монтаж і експлуатація електроустаткування підприємств і цивільних споруд» – по закінченню навчання студенти отримують кваліфікацію технік-електрик з напряму «Електротехніка та електромеханіка». Згідно рейтингу випускники розподіляються і направляються на такі підприємства міста: ВАТ «ММК ім. Ілліча», ВАТ «МЗВМ», ВАТ «Азовзагальмаш», ТОВ «Судоремонтний завод» на посади: технік-електрик, майстер дільниці, енергетик цеху, електромонтажник-налогоджувальник, начальники (інші керівники) та майстри виробничих дільниць (підрозділів) у промисловості та підприємствах різних форм власності.

«Монтаж, обслуговування засобів і систем автоматизації технологічного виробництва» – по закінченню навчання студенти отримують кваліфікацію технік-електромеханік з напряму «Автоматика та управління». Згідно рейтингу випускники розподіляються і направляються на такі підприємства міста: ВАТ «ММК ім. Ілліча», ВАТ «МЗВМ», ВАТ «Азовзагальмаш», ТОВ «Судоремонтний завод» на посади: технік з налагодження, технік-конструктор, електромеханік дільниці, монтажник-налагоджувальник КВП, контролер електромонтажних робіт, електромонтер, монтажник апаратури та систем автоматичного контролю, КВП та автоматики, слюсар з КВП та автоматики.

«Технологія обробки матеріалів на верстатах і автоматичних лініях» – по закінченню навчання студенти отримують кваліфікацію технік-технолог з напряму «Машинобудування та матеріалообробка». Згідно рейтингу випускники розподіляються і направляються на такі підприємства міста: ВАТ «ММК ім. Ілліча», ВАТ «МЗВМ», ВАТ «Азовзагальмаш», ТОВ «Судоремонтний завод» на посади: майстер виробничої дільниці, майстер контрольної дільниці, начальник дільниці, директор малого промислового підприємства, технік-технолог, технік з нормування праці, контролер верстатних і слюсарних робіт.

«Організація туристичного обслуговування» – по закінченню навчання студенти отримують кваліфікацію фахівець з організації туризму з напряму «Туризм». Згідно рейтингу випускники розподіляються і направляються в готелі, туристичні агентства, бюро подорожей міста на посади: фахівець з готельного обслуговування, оператор автоматизованого розрахунку в готелі, адміністратор готелю (туркомплексу), черговий, агент туристичного бізнесу, екскурсовод.

«Організація обслуговування на транспорті» – по закінченню навчання студенти отримують кваліфікацію фахівець у галузі управління обслуговування на транспорті з напряму «Менеджмент». Згідно рейтингу випускники розподіляються і направляються в транспортні організації міста на посади: агент із замовлень населення на перевезення, агент з передачі вантажу на прикордонній станції (пункті), експедитор з перевезень вантажів, черговий по транспортно-експедиційному агентству (філіалу), черговий по залізничній станції, черговий по станції метрополітену.

«Організація перевезень і управління на автотранспорті» – по закінченню навчання студенти отримують кваліфікацію технік-організатор перевезень з напряму «Транспортні технології». Згідно рейтингу випускники розподіляються і направляються в транспортні організації міста на посади: технік-технолог (механіка, організатор перевезень), диспетчер автомобільного транспорту, диспетчер з міжнародних перевезень, диспетчер служби перевезень, диспетчер станцій.

«Правознавство» – по закінченню навчання студенти отримують кваліфікацію юрист-молодший спеціаліст з напряму «Право». Згідно рейтингу випускники розподіляються і направляються в юридичні фірми, суди та прокуратури міста на посади: фахівець по найму робочої сили, організатор по персоналу, інспектор з контролю за виконанням доручень, секретар виконкому, секретар управління, секретар судового засідання, керуючий справами виконавчого комітету, державний виконавець, розпорядник суду, кодифікатор, інспектор з контролю господарського суду, помічник голови місцевого районного суду, помічник нотаріуса, інспектор з виплати та призначення пенсій, приватний детектив, інспектор приймальних загальних і інших відділів виконавчих комітетів, молодший інспектор митної служби

Примеры дипломов Мариупольского колледжа ПГТУ

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

8 + 0 = ?