Диплом ЛТК

Луцкий технический колледж ЛНТУ

Луцький технічний коледж ЛНТУ – вищий навчальний заклад.

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України № 756 від 13 січня 2003 року створено Технічний коледж Луцького державного технічного університету.

Очолює роботу колективу директор коледжу Герасимчук Олег Олександрович.

Відповідно до рішення Державної акредитаційної комісії від 01.07. 2008р. № 72 (наказ МОН України від 07.07. 2008р. № 2180-Л) технічному коледжу Луцького національного технічного університету видано ліцензію серії АВ № 420511 на надання освітніх послуг навчальним закладом, пов’язаних з одержанням вищої освіти на рівні кваліфікаційних вимог до молодшого спеціаліста та сертифікати про акредитацію — НД-І № 037179, НД –І № 037180, НД-І № 037178, НД-І № 147966.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Луцке

___________________________________

Коледж розміщений на території 2,0 га., комплекс складається з чотириповерхового навчально-адміністративного корпусу та навчально-лабораторного корпусу, п’ятиповерхового гуртожитку.

Згідно з паспортом навчального закладу загальна площа приміщень становить 9430 кв. м. У коледжі налічується 28 кабінетів та лабораторій, які розміщені в навчально-адміністративному корпусі та лабораторному корпусі. Всі кабінети та лабораторії обладнані відповідно до вимог діючих навчальних планів, паспортизовані, проводять свою роботу за планами, затвердженими заступником директора з навчальної роботи.

У коледжі створено 3 комп’ютерні класи, де розміщено 30 ПК. При цьому використовуються сучасні моделі комп’ютерів.

На базі коледжу створено веб-портал та локальну мережу між навчальними кабінетами і лабораторіями, що дає змогу викладачам і студентам користуватися мережею Internet. На сьогодні в коледжі запроваджено постійний високоякісний та швидкий доступ до Інтернету, що дає змогу підвищити рівень знань студентів та фахову майстерність викладачів за посередництвом сучасних технологій

Луцький технічний коледж ЛНТУ проводить підготовку за такими напрямами:

 • Інформаційні технології 

  • Комп’ютерна інженерія
 • Транспорт 

  • Автомобільний транспорт
 • Сфера обслуговування
 • Електрична інженерія 

  • Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка
 • Виробництво та технології 

  • Технології легкої промисловості

Примеры дипломов Луцкого технического колледжа ЛНТУ

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

3 + 2 = ?