Любашевский технический колледж ЛНТУ

Любешівський технічний коледж ЛНТУ – вищий навчальний заклад І рівня акредитації.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Любошиве

___________________________________

Коледж регулярно поновлює перелік спеціалістів і професій, які пропонуються слухачам.

В останні роки створена навчально-матеріальна база та отримано право на підготовку операторів комп’ютерного набору, бухгалтерів, обліковців (реєстрація бухгалтерських даних), пасічників-овочівників, кухарів, кухарів-кондитерів, водіїв автомобіля категорії “Е” і “Д”, робітників фермерського господарства.

Коледж розміщений у типовому навчально-виробничому комплексі. Всі предмети забезпечені окремими кабінетами, розроблено і створено комплексне методичне забезпечення спеціальних і загальноосвітніх дисциплін, що відповідає вимогами навчальних планів і програмам, що затверджені Міністерством освіти і науки України. В технікумі працює 15 загальноосвітніх кабінетів, 20 кабінетів спеціальних дисциплін, 8 майстерень, 9 лабораторій, полігони автомобілістів, меліораторів, будівельників, автомобільних кранів, трактородром, навчальна теплиця площею 0, 18 га, навчальна пасіка на 50 бджолосімей, автотракторні гаражі, майданчики для зберігання автомобілів і сільськогосподарської техніки. Для навчальних і господарських цілей використовується 22 автомобілі та 12 тракторів різних марок і класів.

У навчальному процесі використовується 34 комп’ютери, з них 20 з сучасним програмним забезпеченням.

Учні сільськогосподарських спеціальностей вдосконалюють свої практичні навички на землях навчального господарства, яке має в своєму розпорядженні 46 га орної землі. Виробничу практику учні проходять на базі підприємств-замовників робітних кадрів.

У 2008 році відбувся перший випуск молодших спеціалістів.

Навчально-виробничий процес у коледжі забезпечують 43 викладачі, із них 2 — заслужені працівники освіти України, 7 — відмінники освіти України, 12 — мають вишу категорію, 7- старші викладачі, 33- майстри виробничого навчання та інструкторів практичного водіння автомобіля. Інженерно-педагогічний колектив постійно працює над покращанням навчально-виховного процесу, впроваджуються нові навчальні технології.

До послуг учнів коледжу сучасний гуртожиток на 515 місць, їдальня на 240 місць, спортивний і актовий зали, бібліотека, читальний зал. Створене сучасне спортивне містечко.

В коледжі постійно працюють гуртки художньої самодіяльності, спортивні секції з ігрових видів спорту та атлетизму. З усіх предметів в позаурочний час працюють предметні гуртки.

Коледж активно співпрацює з районним та обласними центрами зайнятості в питанні набору учнів на навчання та їх працевлаштування.

Організації-замовники робітничих кадрів задоволені якістю підготовки спеціалістів в коледжі, про що свідчать їх відгуки та думка Любешівської районної державної адміністрації і Любешівської районної ради.

Примеры дипломов Любашевского технического колледжа ЛНТУ

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

1 + 3 = ?