Львовский колледж легкой промышленности КНУТД

Львівський коледж легкої промисловості Київського національного університету технологій та дизайну (ЛКЛП КНУТД) – це вищий навчальний заклад Ι рівня акредитації, у якому здійснюється підготовка фахівців із здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Львове

___________________________________

Сьогодні Львівський коледж легкої промисловості – це понад 1000 студентів, які навчаються за 4 спеціальностями.

Матеріально-технічна база коледжу це:

  • навчальний корпус зі спортивним залом, їдальнею, медичним та стоматологічним кабінетами, бібліотекою та читальним залом у центрі старовинного міста Львова;
  • магазин-салон “Студентська мода” і навчально-виробничі майстерні, де студенти проходять усі види навчальної та технологічної практики, набувають практичних навичок майбутньої професії, стають фахівцями своєї справи;
  • студентський гуртожиток зі світлими, просторими кімнатами на 2-3 особи, господарськими приміщеннями та кімнатами відпочинку у мальовничому куточку міста Львова.

Навчально-виробничий процес забезпечують більш 50 штатних педагогічних працівників, які мають високий професійний та науково-методичний рівень, досвід роботи на виробництві, проходять стажування на провідних кафедрах вищих навчальних закладів, базових підприємствах.

У коледжі працюють 2 кандидати наук.

Випускники коледжу мають можливість продовжити навчання за інтегрованими навчальними планами в Київському національному університеті технологій та дизайну, де здобувають освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавра, спеціаліста та магістра відповідного напрямку.

Коледж тісно співпрацює з багатьма навчальними закладами м. Львова та області, входить до навчально-науково-методичних комплексів з Київським національним університетом технологій та дизайну, Хмельницьким технологічним університетом “Поділля”.

Примеры дипломов Львовского колледжа легкой промышленности КНУТД

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

2 + 0 = ?