Львовский кооперативный колледж экономики и права

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Львове

___________________________________

Львівський кооперативний коледж економіки і права – вищий навчальний заклад, ліцензований та акредитований Державною Акредитаційною комісією Міністерства освіти і науки України. Запрошує на навчання за спеціальностями:

5.03040101 “Правознавство”

Випускник отримує кваліфікацію юриста і призначений для роботи в органах юстиції, судах, господарських судах, органах РАГС (реєстрація актів громадянського стану), органах внутрішніх справ, апараті органів державної виконавчої влади і місцевого самоврядування, в юридичних і кадрових службах підприємств, установ, організацій усіх форм власності і видів господарювання.

5.03050901 “Бухгалтерський облік”

Випускник отримує кваліфікацію бухгалтера, робітничу професію – оператор комп’ютерного набору для обліково-економічної роботи в організаціях, підприємствах та установах різних галузей діяльності всіх форм власності на посадах бухгалтера, бухгалтера-ревізора.

5.03050802 “Оціночна діяльність”

Випускник отримує кваліфікацію оцінювач -експерт. Зможете працювати на біржі, в установах банку, нотаріальних та оціночних компаніях, торговцями нерухомістю, обліковцями, оцінщиками майна та земельних ділянок.

5.03050801 “Фінанси і кредит”

Випускник отримує кваліфікацію бухгалтера-фінансиста, робітничу професію – оператор комп’ютерного набору для роботи у фінансових управліннях, Державних податкових інспекціях, контрольно-ревізійній службі, відділах місцевих державних адміністрацій, на підприємствах і організаціях різних форм власності на посадах бухгалтера, бухгалтера-ревізора, касира.

5.03050801 “Фінанси і кредит”, спеціалізація “Банківська справа”

Випускник отримує кваліфікацію бухгалтера-фінансиста, робітничу професію – оператор комп’ютерного набору для роботи у фінансових та банківських установах, на підприємствах і організаціях різних форм власності на посадах банківського працівника, бухгалтера, бухгалтера-ревізора, касира.

5. 05010301 “Розробка програмного забезпечення”

Випускник отримує кваліфікацію техніка-програміста електронно-обчислювальної техніки, робітничу професію – оператор комп’ютерного набору для роботи на підприємствах різних форм власності, де створюються та використовуються засоби обчислювальної техніки на посадах техніка – програміста, техніка відділу програмування, техніка з обслуговування та адміністрування комп’ютерних мереж, техніка з ремонту електронно-обчислювальних засобів.

6.030509 “Облік і аудит”. Освітньо-кваліфікаційний рівень – бакалавр

Випускник отримує кваліфікацію бакалавр з економіки для роботи у сфері народного господарства у всіх галузях діяльності

5.03051001. “Товарознавство та комерційна діяльність”

Випускник отримує кваліфікацію товарознавця – комерсанта, робітничу професію – продавця, оператора комп’ютерного набору і призначений для роботи на підприємствах торгівлі, у сфері посередницьких послуг і в підрозділах збуту промислових та сільськогосподарських підприємств.

5.03051001 “Товарознавство та комерційна діяльність”. Спеціалізація “Товарознавство у митній справі”

Випускник отримує кваліфікацію товарознавця – комерсанта, робітничу професію – оператор комп’ютерного набору і призначений для роботи у Державній митній службі України, в митницях України на посадах інспектора митниці, інспектора-товарознавця, інспектора з експорту, агента з передачі вантажів на прикордонній станції.

5.05170101 “Виробництво харчової продукції”

Випускник отримує кваліфікацію техніка-технолога підприємств харчування, робітничу професію – кухаря, офіціанта або кондитера і може працювати на посадах:

  • керівника підприємств харчування, технолога, начальника цеху, бригадира підприємств різних типів, завідувача виробництва.
5.14010101 “Готельне обслуговування”

Випускник отримує кваліфікацію фахівця готельного обслуговування, призначений для роботи в організаціях та підприємствах готельного господарства та туристичних комплексів.

5.14010102 “Ресторанне обслуговування”

Випускник отримує кваліфікацію фахівця ресторанного господарства і призначений для роботи на підприємствах ресторанного господарства, торговельних комплексів різних форм власності, у сфері організації ресторанного сервісу та технологічного процесу виробництва ресторанної продукції.

5.02020702 “Перукарське мистецтво та декоративна косметика”

Випускник отримує кваліфікацію фахівця з перукарського мистецтва та декоративної косметики і призначений для роботи в салонах краси, перукарнях та інших підприємств, які надають послуги модельєрів-перукарів, дизайнерів зачісок та декоративної косметики.

Примеры дипломов Львовского оперативного колледжа экономики и права

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

2 + 5 = ?