Каневское училище культуры и искусств

Канівське училище культури і мистецтв Черкаської обласної ради.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Каневе

___________________________________

6 причин стати студентом КУКіМ

1. Канів – колиска української духовності!

Канів – древнє і завжди молоде місто, що приваблює своєю чарівною природою, загадковістю своєї романтичної минувшини. Віки прошуміли над його горами, над Дніпром-Славутою, над куполами та дзвіницями древнього Успенського собору… У великій і славній історії міста останні 55 років – порівняно невеликий час. Але саме ці роки і стали початком заснування, подальшого розвитку та сучасного розквіту Канівського училища культури і мистецтв Черкаської обласної ради, адже саме цьому навчальному закладу випало на долю стати центром культурно-мистецького та духовного життя Канева і всієї Черкаської області. Багатьох видатних людей виховала і дала світові канівська земля. Пригорнула вона до свого серця і буремного сина, борця і співця українського народу Т. Г. Шевченка. І саме ця неповторна аура високої духовності Шевченківського краю щовесни кличе молодих людей, майбутніх студентів, у світ прекрасного, світ духовності і культури.

2. Ти творчий – наше училище саме для тебе!

Навчання в училищі неможливе без творчості. Викладацький склад, методика навчання, цикли фахових, фундаментальних та професійно-орієнтованих дисциплін зможуть розкрити творчий потенціал кожного студента. Ми готуємо спеціалістів, які в майбутньому зможуть реалізувати свої таланти, знання, вміння і навички у практичній діяльності, гідно представлятимуть свою спеціальність та КУКіМ як навчальний заклад, що готує фахівців найвищого рівня.

3. Вже сьогодні ти учасник концертів та шоу-програм!

Неможливо собі уявити культурне життя древнього міста Канева та Черкаської області без участі у ньому творчих колективів училища. Всі важливі події в громадському культурно-мистецькому житті відбуваються при безпосередній та активній участі студентів та викладачів училища. Вже з І курсу навчання студенти втілюють в життя свої творчі задуми, ознайомлюються з роботою провідних закладів культури, беруть участь у їх роботі, відроджують народні традиції та обряди; організовують та проводять різноманітні театралізовані вечори, концерти; розробляють ігрові, розважальні, конкурсні шоу-програми.

4. На тебе полюють роботодавці!

Сотні імен вихованців училища прикрашають кращі творчі колективи, заклади культури регіону та України. Запорукою високої конкурентоздатності випускників училища є цілеспрямована робота викладацького складу, який вважається одним з найпотужніших серед споріднених навчальних закладів України. Важливою для майбутніх фахівців є можливість заявити про свій творчий потенціал та фаховий рівень під час проходження виробничої практики у відомих мистецьких колективах, на провідних телеканалах України. Серед них: Черкаський заслужений український народний хор, Черкаський обласний академічний музично-драматичний театр, Обласний театр ляльок, Черкаський центр дитячої та юнацької творчості, Обласна наукова бібліотека ім. Т. Г. Шевченка, Обласна дитячо-юнацька бібліотека, телеканали “1+1”, “ICTV”, “Перший національний”, “5 канал”, “ТРК-Київ”, Черкаська телестудія “Віка”, Обласна телерадіокомпанія “Рось” та ін. Отже, той хто працює над собою та прагне успіху, завжди користується попитом серед роботодавців!

5. Випускники училища – бажані абітурієнти провідних вузів України!

Студенти нашого училища є переможцями багатьох обласних та всеукраїнських конкурсів, фестивалів, оглядів, багато з яких проходять на базі мистецьких навчальних закладів України. Це дає їм змогу, майже “автоматично”, завдяки рекомендаціям-запрошенням, ставати студентами цих вузів. Також училище має угоди з провідними вузами України про навчання наших випускників за скороченим терміном. Серед них: Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв, Київський національний університет культури і мистецтв, Рівненський державний гуманітарний університет, Переяславський та Ніжинський державні педагогічні університети, Харківська державна академія культури.

6. Незабутні студентські роки!

Студентське життя в училищі надзвичайно різноманітне. В ньому створено найкращі умови для розвитку особистості та реалізації творчих талантів. А чого варті перші романтичні вечори в колі друзів у затишному гуртожитку, або біля багаття на березі Дніпра? Через все життя ти пронесеш незабутні, сповнені юнацьких надій, враження про роки навчання в Каневі. Тож приходь до нас. І тобі заздритимуть друзі, тому що ти – студент Канівського училища культури і мистецтв!

Примеры дипломов Каневского училища культуры и искусств

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

4 + 4 = ?