Компаниевский техникум ветеринарной медицины Белоцерковского НАУ

Компаніївський технікум ветеринарної медицини Білоцерківського НАУ – це навчальний заклад із 75-річною історією має свої традиції, Державною комісією Міністерства освіти і науки акредитований за першим рівнем акредитації.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Компаниевке

___________________________________

За роки свого існування технікум підготував близько чотирьох тисяч спеціалістів ветеринарної медицини, які завдяки високій кваліфікації та професіоналізму й склали добру славу своїй Альма-матер, забезпечили високий рейтинг в освітянському світі.

Знають технікум не лише в Україні. Вже третя поспіль група студентів стажується в Англії. І третій рік технікум утримує перше місце з організації та проведення навчальної практики серед студентів вищих аграрних навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації із спеціальності “Ветеринарна медицина”.

Наш навчальний заклад є структурним підрозділом Білоцерківського національного аграрного університету, відтак компаніївські випускники зараховуються до університету на третій курс. Причому тут же, у Компаніївці, – за результатами державних екзаменів та співбесіди.

До того ж технікум готує універсалів – водночас з основною спеціальністю “Ветеринарна медицина” студенти оволодівають навичками робітничих професій бджоляра, техніка штучного осіменіння с/г тварин, оператора комп’ютерного набору та водія.

Примеры дипломов Компаниевского техникума ветеринарной медицины Белоцерковского НАУ

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

1 + 0 = ?