Колледж ОДАТРтаЯ

Коледж академії готує молодших спеціалістів з метрології, стандартизації, оцінки відповідності та управління якістю для професійної діяльності на підприємствах, установах і організаціях, для експлуатації та обслуговування засобів вимірювальної техніки, а також контролю за дотриманням нормативних актів і нормативної документації з питань забезпечення метрології, стандартизації та сертифікації.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Одессе

___________________________________

Коледж готує техніків-електромеханіків для забезпечення якості обслуговування та ремонту систем електропостачання, автоматики, мікропроцесорної техніки, контрольно-вимірювальних пристроїв з діагностики автомобілів та тракторів, а також спеціалістів для обслуговування та ремонту електропобутової техніки. Випускники коледжу працюють в системі Держспоживстандарту України, науково-дослідних інститутах, очолюють служби метрології і стандартизації промислових підприємств України та інших країн СНД.

Велика увага приділяється формуванню і розвитку у студентів коледжу наукових знань та вмінь, необхідних і достатніх для розуміння явищ та процесів, що відбуваються у природі, техніці, галузях народного господарства. З цією метою на спеціальностях створені наукові гуртки, студенти представляють свої творчі роботи на щорічних студентських конференціях за актуальними в сфері обраної спеціальності темами. Студенти коледжу приймають участь в обласних олімпіадах з різних дисциплін, де неодноразово займали призові місця.

Колектив викладачів коледжу складається з висококваліфікованих спеціалістів з великим педагогічним та інженерним досвідом. Це колектив однодумців, спроможній створювати належні умови для здійснення навчально-виховного процесу та виконувати головне призначення навчального закладу – підготовку кваліфікованих спеціалістів, формування сучасної управлінської еліти та виховання молоді.

Примеры дипломов Колледжа ОДАТРтаЯ

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

Підготовка молодших спеціалістів ведеться за такими спеціальностями:

Радіотехнічні вимірювання

Кваліфікація – технік з метрології.

За цією кваліфікацією фахівець зможе забезпечити якість роботи радіотехнічних приладів, телевізійної техніки, радіолокаційних приладів, оптико-електронних приладів, біофізичних медичних приладів діагностики, засобів мобільного зв’язку та апаратури мережі Інтернет.

Електротеплотехнічні вимірювання

Кваліфікація – технік з метрології.

За цією кваліфікацією фахівець зможе забезпечити якість роботи електричних приладів, електро-, тепло-, газових та водяних лічильників, термометрів та пірометрів, витратомірів для нафтопродуктів та інших речовин.

Механічні вимірювання

Кваліфікація – технік з метрології.

За цією кваліфікацією фахівець зможе забезпечити якість роботи приладів для вимірювання геометричних величин, всіх типів ваг та гир, витрат та дозування маси, таксометрів та касових апаратів, параметрів шуму, швидкості, густини та твердості речовини; проводити експертизу якості товарів та послуг а також сертифікаційні випробування продукції.

Обслуговування і ремонт електроустаткування автомобілів і тракторів

Кваліфікація – технік-електромеханік.

За цією кваліфікацією фахівець зможе забезпечити якість обслуговування та ремонту систем електропостачання, автоматики, мікропроцесорної техніки, контрольно-вимірювальних пристроїв, а також оволодіти навичками з діагностики автомобілів та тракторів як вітчизняного так і зарубіжного виробництва.

Обслуговування і ремонт електропобутової техніки

Кваліфікація – технік-електромеханік.

За цією кваліфікацією фахівець зможе забезпечити якість обслуговування та ремонту електропобутової техніки: холодильників, пральних машин, пилососів, компресорів, електродвигунів, трансформаторів, електронагрівальних приладів як вітчизняного так і зарубіжного виробництва.

0 + 4 = ?