Колледж международной торговли

Коледж міжнародної торгівлі – вищий навчальний заклад ІІ рівня акредитації.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Киеве

___________________________________

В Коледжі здійснюють викладання фахових дисциплін 53 викладачі Університету. Це дозволяє забезпечити якісну підготовку студентів Коледжу, полегшує їхню адаптацію до вимог Університету, сприяє інтеграції навчальних планів та програм.

По закінченню Коледжу студенти отримають атестат про повну загальну середню освіту (Головне управління освіти і науки, ліцензія № 483392 від 18.03. 2010 р.), а також диплом молодшого спеціаліста зі спеціальності “Правознавство” (згідно рішення ДАК від 05.10. 2009р. протокол №85) або “Економіка підприємства” (згідно рішення ДАК від 02.07. 2009р. протокол №. 79).

Згідно комплексу “Інтеграція”, навчально-виховний процес здійснюється за інтегрованими навчальними планами і з залученням кадрового потенціалу Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі.

Випускники Коледжу отримують диплом молодшого спеціаліста й атестат про повну загальну середню освіту та мають право:

  • працювати за обраною спеціальністю;
  • бути зарахованими після складання одного фахового іспиту до УДУФМТ (IV рівня акредитації) на ІІІ курс для отримання диплома бакалавра: спеціальність “Правознавство” – на “Правознавство”, спеціальність “Економіка підприємства” – “Міжнародна економіка”, “Фінанси та кредит”, “Бухгалтерський облік”. У подальшому випускники Університету (бакалаври) зможуть продовжити навчання за програмами підготовки спеціалістів, магістрів.

Дисципліни викладають доценти, доктори Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі, науковці, провідні фахівці в галузі правознавства та економіки.

Примеры дипломов Колледжа международной торговли

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

2 + 0 = ?