Колледж морского и речного флота КДАВТ

Коледж морського і річкового флоту КДАВТ – державний навчальний заклад І-III рівня акредитації, який готує фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня молодший спеціаліст.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Киеве

___________________________________

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 02.06. 2004р. №439 Суднобудівний технікум КДАВТ ім. гетьмана П. Конашевича-Сагайдачного реорганізовано у Коледж морського і річкового флоту КДАВТ ім.. гетьмана П. Конашевича-Сагайдачного.

Перебування в складі вищого навчального закладу значно розширює перед Коледжем морського і річкового флоту перспективу всебічного розвитку.

Відповідно до рішень керівництва академії, Коледж морського і річкового флоту готує спеціалістів за тими ж спеціальностями що і КДАВТ. Така система дозволяє КМРФ використовувати для підготовки своїх студентів навчально-методичну та матеріально-технічну базу академії. Крім того деканатами КДАВТ спільно з навчальною частиною Коледжу розроблені інтегровані навчальні плани, що дає можливість зараховувати випускників КМРФ до академії по відповідним спеціальностям відразу на 3 курс як на денну форму навчання так і на заочну.

Коледж морського і річкового флоту Київської державної академії водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного є сучасним навчальним закладом, який здійснює підготовку студентів на високому професійному рівні, використовуючи у своїй діяльності новітні методи роботи.

Велика увага приділяється покращенню навчально-методичної та матеріально-технічної бази коледжу. При цьому слід зазначити, що Коледж морського і річкового флоту КДАВТ є єдиним в Україні навчальним закладом І рівня акредитації, який за спеціальностями “Судноводіння на морських шляхах” та “Експлуатація суднових енергетичних установок” готує фахівців змішаного ріка-море плавання.

У своєму складі коледж має структурні підрозділи:

  • денні та заочні відділення,
  • предметні (циклові) комісії,
  • навчальні лабораторії та кабінети,
  • філіал бібліотеки Академії з читальним залом,
  • спортивні споруди,
  • навчально-виробничі майстерні,
  • соціально-культурні об’єкти (медпункт, буфет, актову залу, спортзал).

Примеры дипломов Колледжа морского и речного флота КДАВТ

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

7 + 1 = ?