Диплом ККВМ

Козелецкий колледж ветеринарной медицины БНАУ

Козелецький коледж ветеринарної медицини БНАУ – це відомий в Україні і за її межами вищий сільськогосподарський навчальний заклад 1-го акредитаційного рівня.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Козелецке

___________________________________

Сьогодні коледж розміщується в трьох навчальних корпусах: головному, морфологічному і ветеринарній клініці. Навчальні кабінети і лабораторії оснащені на рівні сучасних вимог. У підсобному господарстві Козелецького технікуму ветеринарної медицини середньорічно утримується близько 30 голів свійських тварин, що дозволяє проводити практичні заняття і навчальну практику з ветеринарних і зоотехнічних предметів на належному рівні.

Крім того, підсобне господарство дає рослинницьку й тваринницьку продукцію.

Студенти та викладачі поважають історію своєї держави, свого краю, з великою відповідальністю ставляться до своєї професії. Тому і склалася у технікумі традиція створювати музеї, яких аж чотири: Бойової Слави, Світлиця, музей патологічної анатомії та анатомічний музей. До послуг студентів бібліотека, в ній налічується 49 тисяч примірників навчальної та художньої літератури.

У коледжі працюють гуртки художньої самодіяльності, науково-технічної творчості. Студенти охоче займаються спортом, ходять у туристичні походи, беруть участь у спартакіадах, різних спортивних заходах. За час існування коледжу в його стінах підготовлено багато спеціалістів, які своєю працею здобули авторитет і визнання навчального закладу.

Основними завданнями клінік ветеринарної медицини є:

  • підготовка спеціалістів ветеринарної медицини;
  • упровадження в практику досягнень ветеринарної науки і передового досвіду;
  • надання практичної допомоги аграрним формуванням Козелецького району та власникам тварин у ветеринарному обслуговуванні.

Примеры дипломов Козелецкого колледжа ветеринарной медицины БНАУ

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

3 + 0 = ?