Киевский авиационный техникум

Київський авіаційний технікум – вищий навчальний заклад І рівня акредитації. Технікум утворений згідно наказу Міністерства авіаційної промисловості СРСР від 03.10. 1966 р. № 566 для підготовки фахівців для авіаційної промисловості. Технікум заснований на державній формі власності.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Киеве

___________________________________

Київський авіаційний технікум – це єдиний державний вищий навчальний заклад освіти першого рівня акредитації на території найбільшого в Україні авіаційного підприємства “Авіант”, що готує кваліфікованих фахівців – техніків по виробництву авіаційних літальних апаратів. Учбовий процес побудований таким чином що після навчання, студент має змогу працювати на підприємстві.

У технікумі створені всі необхідні умови для якісного навчального процесу й активної позаурочної роботи зі студентами.

Успішну роботу навчального закладу забезпечують: висококваліфікований викладацький склад, матеріально-технічна база (кабінети, лабораторії, комп’ютерні класи, значний бібліотечний фонд тощо), відповідне учбово-методичне забезпечення та учбово-дослідницька робота студентів.

Київський авіаційний технікум по праву пишається своїми випускниками. На нашу думку, саме рівень і місце працевлаштування випускників на виробництві, а також їхній професійний ріст є основними критеріями авторитетності й ефективності роботи вищого навчального закладу.

Примеры дипломов Киевского авиационного техникума

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

1 + 7 = ?