Ивано-Франковский колледж физического воспитания

Державний вищий навчальний заклад “Івано-Франківський коледж фізичного виховання” – вищий навчальний заклад II рівня акредитації.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Ивано-Франковске

___________________________________

Сьогодні в навчальному закладі 675 студенів денної та близько 300 заочної форми навчання. З 1995 року заклад атестовано за ІІ рівнем акредитації з наданням права підготовки бакалаврів. З цього часу технікум реорганізовано в коледж.

Зараз тут культивуються 14 видів спорту: гімнастика, легка атлетика, лижний спорт, плавання, важка атлетика, боротьба, футбол, бокс, волейбол, баскетбол, настільний теніс, теніс, аеробіка.

У Івано-Франківському коледжі фізичного виховання велика увага приділяється національно-патріотичному вихованню, створено музей історії коледжу, який відкрито як для індивідуальних, так і для колективних відвідувань.

Невід’ємною складовою частиною навчального процесу в коледжі фізичної культури є його комп’ютеризація. За останні роки проведена модернізація кабінету “інформатики”. Придбано нове сучасне покоління комп’ютерів. Це дало змогу втілити в начальний процес немало педагогічних ідей.

В 2001 році в коледжі вперше видано науково-методичний збірник тиражем 200 примірників.

Свою спортивну майстерність студенти шліфують в стінах коледжу, маючи прекрасну спортивну базу – легкоатлетичний манеж, 25-метровий басейн, спортивний майданчик зі спеціальним резиновим покриттям, зали гімнастики, важкої атлетики, боксу та боротьби. До їхніх послуг гуртожиток, дві просторі зали для проведення дозвілля і читальний зал.

Нам є чим пишатись і ми впевнено дивимось в майбутнє, будуємо нові плани розвитку нашого навчального закладу.

Коледж у своїй діяльності керується Конституцією України, Законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, нормативними актами Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, і Статутом Державного вищого навчального закладу “Івано-Франківський коледж фізичного виховання”.

Основними напрямками діяльності Коледжу є підготовка висококваліфікованих фахівців для галузі “Фізичне виховання, спорт і здоров’я людини”, освіти, охорони здоров’я.

Коледж віднесений до державних вищих закладів освіти ІІ рівня акредитації, має право готувати фахівців за освітньо-кваліфікаційними рівнями “молодший спеціаліст”, “бакалавр”.

З метою пошуку та відбору спортивно обдарованих дітей, підготовки висококваліфікованих спортсменів та запровадження безперервної ступеневої освіти, розпорядженням Івано-Франківської обласної державної адміністрації у 2008-му році на базі коледжу було створено ліцейні класи спортивного профілю, які працювали до 2011 року.

У цьому ж році в коледжі відкрито дитячо-юнацьку спортивну школу спортивного клубу “Каменяр”.

За багаторічну діяльності коледж підготував більше 15000 фахівців, серед яких понад 30 майстрів спорту міжнародного класу – учасників Олімпійських ігор, чемпіонатів світу та Європи, понад 300 майстрів спорту, 35 Заслужених працівників галузі та Заслужених тренерів України, Заслужений вчитель України.

Примеры дипломов Ивано-Франковского колледжа физического воспитания

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

3 + 5 = ?