Харьковский колледж строительства, архитектуры и дизайна

На сьогодні Державний вищий навчальний заклад “Харківський коледж будівництва, архітектури та дизайну”по праву вважається одним з найавторитетніших ВНЗ І рівня акредитації з підготовки техніків будівельників і архітекторів.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Харькове

___________________________________

На сьогодні ХКБАД по праву вважається одним з найавторитетніших ВНЗ І рівня акредитації з підготовки техніків будівельників і архітекторів. За дорученням Міністерства освіти і науки України групою викладачів в коледжі розроблено Галузеві стандарти вищої освіти за спеціальністю “Будівництво та експлуатація будівель і споруд” для ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації України.

Харківський коледж завжди славився своїми спортивними досягненнями. Лише за останні півроку студенти здобули перші місця в змаганнях з волейболу, міні-футболу і баскетболу серед студентів вищих навчальних закладів І і ІІ рівнів акредитації і нагороджені дипломами Харківського обласного управління фізичного виховання та спорту.

Художня самодіяльність навчального закладу не поступиться професійній – недарма його випускники стали лауреатами конкурсів, солістами Харківської філармонії, заслуженими артистами України.

За вагомий внесок у підготовку спеціалістів для будівельної галузі коледж нагороджено Почесною грамотою Державного комітету України з будівництва та архітектури, Почесною грамотою Харківської обласної державної адміністрації і Харківської обласної ради та ін.

Освіта, отримана в коледжі – гарант високого професіоналізму, конкурентної спроможності на ринку праці як в нашій країні, так і за її межами.

Примеры дипломов Харьковского колледжа строительства, архитектуры и дизайна

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

1 + 0 = ?