Харьковский индустриально-педагогический техникум

Харківський індустріально-педагогічний технікум – багатофункціональний вищий навчальний заклад у системі безперервної багатоступеневої професійної освіти.

Кожний ступінь має професійну завершеність і підтверджується видачею диплома встановленого зразка. Технікум має ліцензії Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на право здійснення освітньої діяльності, пов’язаної з наданням вищої, професійно-технічної освіти за першим рівнем акредитації.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Харькове

___________________________________

За час навчання у технікумі студенти оволодіють суміжними професіями, отримують право на водіння автотранспортною технікою, підвищують свою професійну майстерність з отриманням документа встановленого зразка.

Технікум має ліцензію і здійснює курсову підготовку і перепідготовку водіїв категорії А, В, С та інструкторів з водіння автомобіля. Спеціалістів готують на замовлення управлінь освіти і науки для всіх регіонів України.

Вступники технікуму працевлаштовуються. Кращі випускники мають можливість продовжити навчання у ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації за відповідним профілем у рамках навчально-наукових комплексів.

Примеры дипломов Харьковского индустриально-педагогического техникума

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

5 + 2 = ?