Днепропетровский педагогический колледж ДНУ

Дніпропетровський педагогічний коледж ДНУ – один із найстаріших та найкращих навчальних закладів у Південно-східному регіоні України.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Днепре

___________________________________

Покращення матеріальної бази – постійна турбота адміністрації і всього колективу. Проведено реконструкцію окремих навчальних кабінетів, спортивно-оздоровчого комплексу, відремонтовано коридори у навчальному корпусі, кімнати та холи у гуртожитках, замінено вікна і двері у навчальному корпусі та гуртожитках, придбано електронні музичні інструменти (піанола, гітари). Студенти гуртожитків отримали можливість користуватися новою побутовою технікою (телевізори, холодильники, газові та електричні плити, мікрохвильові печі). Навчальні аудиторії обладнані сучасними меблями і технічними засобами навчання (телевізори, відео- та аудіотехніка). Кабінети хімії та фізики оснащені інтерактивними дошками та мультимедійними проекторами.

У період практики студентів закладаються основи досвіду професійної діяльності, практичних умінь і навичок, професійних якостей особистості фахівця. Від ступеня успішності на цьому етапі залежить професійне становлення майбутнього фахівця.

На спеціальності “Початкове навчання” передбачено проходження таких видів практики:

  • навчальна практика: з основ природознавства і краєзнавства, підготовка до роботи з дітьми в літньому оздоровчому таборі;
  • педагогічна практика: позакласна і позашкільна виховна робота, літня практика, пробні уроки і заняття, практика “Перші дні дитини в школі”, переддипломна практика.

На спеціальності “Дошкільне виховання” передбачено проходження таких видів практики: введення в спеціальність, практика в ролі помічника вихователя; спостереження та пробна практика, літня практика, спостереження та пробна практика, переддипломна практика.

На спеціальності “Педагогіка і методика середньої освіти. Музика.” передбачено проходження таких видів практики: практика в ролі помічника вихователя в дитячому закладі, практика в ролі помічника класного керівника в загальноосвітній середній школі, пробні уроки та заняття в загальноосвітній середній школі, переддипломна практика. Базами практики є найкращі школи та дошкільні заклади міста Дніпропетровська та області, що затверджені наказом по Управлінню освіти і науки Дніпропетровської міської ради.

Примеры дипломов Днепропетровского педагогического колледжа ДНУ

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

2 + 6 = ?