Днепропетровский политехнический колледж

Дніпропетровський політехнічний коледж – сучасний вищий навчальний заклад, оснащений всім необхідним для якісної підготовки фахівців.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Днепре

___________________________________

ДВНЗ “Дніпропетровський політехнічний коледж проводить підготовку фахівців за навчальними планами першого рівня акредитації з семи спеціальностей:

5.05020201 Обслуговування та ремонт обладнання підприємств хімічної та нафтогазопереробної промисловості

Спеціаліст за дипломом – технік-механік.

Підготовка фахівця з цієї спеціальності здійснюється з 1930 р.

Випускники працюють практично на всіх промислових підприємствах міста і області. Підготовка здійснюється за державним замовленням. Приймаються на навчання випускники 11 і 9 класів.

5.04010101 Аналітичний контроль якості хімічних сполук

Спеціаліст за дипломом – технік-хімік.

Ця спеціальність фактично заснувала наш навчальний заклад, адже хімічна профшкола ще в 1924 році здійснювала підготовку хіміків-лаборантів. Сьогоднішні спеціалісти працюють як в хімічній промисловості, так і в сільському господарстві, харчовій промисловості. Підготовка здійснюється за державним замовленням. Приймаються на навчання випускники 11 і 9 класів.

5.05130110 Виробництво високомолекулярних сполук

Спеціаліст за дипломом – технік-технолог.

Після створення на початку 50-х років минулого сторіччя Дніпропетровського лакофарбового заводу виникла гостра потреба в фахівцях відповідного профілю. Тому в середині 50-х року в навчальний заклад почав підготовку фахівців для цього підприємства. На сьогодні майже 60% працівників заводу – випускники коледжу. Підготовка здійснюється за державним замовленням. Приймаються на навчання випускники 11 класів.

5.05130107 Виготовлення виробів і покриттів из полімерних матеріалів

Спеціаліст за дипломом – технік-технолог.

В 1957 році в Дніпропетровську було відкрито шинний завод. Технологія виготовлення полімерних матеріалів досить складна, тому виробництво потребує фахівців з відповідною теоретичною та практичною підготовкою. Починаючи з 1959 року підготовка таких спеціалістів здійснюється в коледжі. Значна частина працівників ВАТ “Дніпрошина” випускники цієї спеціальності. Підготовка здійснюється за державним замовленням. Приймаються на навчання випускники 9 класів.

5.05020201 Монтаж, обслуговування засобів і систем автоматизації технологічного виробництва.

Спеціаліст за дипломом – технік-електромеханік.

Сучасна спеціальність, яка вимагає від фахівця уміння володіти сучасними комп’ютерними технологіями, користуватись і вміти налагоджувати прилади та системи технологічного виробництва. Випускники з цієї спеціальності працюють на промислових підприємствах, які оснащені найсучаснішими системами автоматизації промислового виробництва. Підготовка здійснюється за державним замовленням. Приймаються на навчання випускники 9 класів.

5.0306101 Організація виробництва

Спеціаліст за дипломом – менеджер.

Сучасне виробництво може приносити прибуток лише за умови наукової організації і керівництва підприємством. Коледж дає відповідні знання і практичні навички роботи сучасного керівника. Але мати диплом менеджера – це ще не означає бути менеджером. Менеджер – це не професія, це спосіб життя. І коледж формує у своїх випускників-менеджерів таке відношення до майбутньої трудової діяльності. Підготовка здійснюється на контрактній основі. Приймаються на навчання випускники 11 і 9 класів.

5.04010602 Прикладна екологія

Спеціальність за дипломом – технік-еколог.

Промислові підприємства використовують у виробництві різні шкідливі для навколишнього середовища і здоров’я людей речовини. З кожним роком оточуюче нас середовище стає все менш придатним для життя людей. Не допустити подальшого погіршення екологічного стану, використовуючи для цього науковий підхід і сучасне законодавство – це робота еколога. Підготовка здійснюється за державним замовленням. Приймаються на навчання випускники 9 класів.

З 2001 року в коледжі відновлена робота заочного відділення.

Примеры дипломов Днепропетровского политехнического колледжа

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

1 + 7 = ?