Донецкий базовый медицинский колледж

Донецький базовий медичний коледж – вищий навчальний заклад І рівня акредитації.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Донецке

___________________________________

На сьогодні керівництву коледжу вдалося мобілізувати колектив педагогів та співробітників для більш результативної та творчої роботи на теренах подальшого реформування медичної освіти у світлі Болонського процесу. В навчальний процес впроваджено модульно-рейтингову систему навчання, яка дає змогу апробувати нові психолого-педагогічні та методичні досягнення, дозволяє об’єктивувати контроль знань студентів та використовувати в процесі підготовки медичних кадрів комп’ютерні та кейс-технології.

За останні роки значно змінилася суть навчального процесу, повністю обновився як зовнішній, так і внутрішній вигляд навчального закладу.

З 1993 р. відбувається перебудова приміщень головного навчального корпусу та реконструкція у другий навчальний корпус гуртожитку № 1. У 2003 році було збудовано перехід між цими корпусами, завдяки чому стало не лише зручніше працювати викладачам і студентам, а ще і вдалося створити єдиний навчальний простір.

У результаті училище поповнилося новими сучасними кабінетами з найновішим обладнанням, медичним устаткуванням, зручними та красивими меблями. Найкращими з них є кабінети терапевтичного циклу та сестринської справи – лекційні аудиторії, кабінети доклінічної практики, маніпуляційна.

Для якісної підготовки акушерок обладнано пологовий зал, на хірургічному циклі – операційний блок. Для відпрацювання практичних навичок з усіх клінічних дисциплін обладнано два медичних тренажерних кабінети. Про ефективність їхньої роботи свідчить той факт, що сюди приходять удосконалювати свої навички не лише студенти, а і випускники різних років.

Обладнано новою технікою комп’ютерний клас, який поєднано з міжнародною мережею “Internet”, в процесі оформлення кабінет “Діагностики якості знань студентів” для комп’ютерного тестового контролю.

Естетично оформлені та устатковані сучасною технікою зал засідань, актовий зал, переобладнано бібліотеку і читальний зал, спортивний тренажерний зал, буфет. У 2004 році створено новий сучасний адміністративний комплекс.

Підсумком такої напруженої, плідної праці всього колективу стало закономірне та заслужене рішення про реорганізацію Донецького базового медичного училища в медичний коледж. Воно було ухвалено на сесії Донецької обласної ради 28 грудня 2004 р.

Така висока оцінка нашої праці радує та надихає викладачів та студентів на нові звершення, зобов’язує нас докладати усі зусилля, щоб підвищити якісний рівень підготовки молодших медичних спеціалістів для практичної охорони здоров’я.

Примеры дипломов Донецкого базового медицинского колледжа

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

0 + 1 = ?