Докучаевский горный техникум НГУ

Докучаєвський гірничий технікум є державним вищим навчальним закладом освіти першого рівня акредитації, здійснює підготовку молодших спеціалістів.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Докучаевске

___________________________________

Технікум проводить підготовку спеціалістів за денною і заочною формами навчання на базі основної і повної середньої освіти

Термін навчання:

Денна форма навчання:

  • базова загальна середня освіта (9 класів) – 3 роки 10 місяців;
  • повна загальна середня освіта (11 класів) – 2 роки 10 місяців.

Заочна форма навчання:

  • повна загальна середня освіта (11 класів) – 2 роки 10 місяців.

Підготовка молодших спеціалістів здійснюється за рахунок державного бюджету і за рахунок фізичних, юридичних осіб (на договірних умовах).

Випускники технікуму можуть продовжити навчання для отримання вищої освіти у Державному ВНЗ “НГУ” на відповідних спеціальностях за планами ступеневої підготовки.

Поряд з основним фахом випускники здобувають робітничі професії: машиніст екскаватора, машиніст бурової установки, слюсар-електрик з ремонту електрообладнання, електромонтер з ремонту і обслуговування електрообладнання, токар, слюсар з ремонту автомобілів, лаборант хімічного аналізу, оператор комп’ютерного набору.

Головним завданням технікуму є підготовка висококваліфікованих спеціалістів для вугільної та гірничодобувної промисловості України з наданням молодому поколінню якісних знань та формування повноцінних громадян України.

Примеры дипломов Докучаевского горного техникума НГУ

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

6 + 2 = ?