Чернобыльское медицинское училище

Чорнобильське медичне училище – Комунальний вищий навчальний заклад І рівня акредитації, який є однією з ланок системи безперервної освіти.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Яготыне

___________________________________

Матеріально-технічна база училища повністю забезпечує підготовку Майбутніх медичних спеціалістів. Для цього в училищі працюють 3 лабораторії та 17 кабінетів доклінічної практики, які оснащені сучасними тренажерами та інструментарієм, різноманітною навчальною та методичною літературою.

До послуг студентів – комп’ютерний клас, бібліотека, читальний зал. Кабінети та лабораторії училища максимально наближені до кабінетів у лікувальних закладах. Так, хірургічний блок включає кабінети доклінічної практики, маніпуляційну, перев’язочну, операційний зал, інтер’єр якого обладнано згідно з сучасними вимогами.

В організації навчального процесу дійову допомогу надає методичний кабінет училища, який постійну увагу приділяє впровадженню сучасних форм і методів навчання, вивченню новітніх технологій.

Навчальний процес забезпечує досвідчений колектив: 21 штатний викладач та 5 спеціалістів-сумісників з числа лікарів районної лікарні, 71,4% з них мають вищу кваліфікаційну категорію, 7 викладачів – відмінники освіти України, 8 – мають звання “Старший викладач”.

Студенти під керівництвом викладачів постійно ведуть у 7 предметних гуртках різнобічну науково-дослідницьку та пошукову роботу, результати якої щорічно висвітлюються на науково-практичній конференції, беруть активну участь у обласному конкурсі фахової майстерності, на якому постійно виборюють призові місця.

Традиційними стали щорічні предметні тижні, декади циклових методичних комісій. Цікаво й різнобічно проводяться вечори відпочинку, конкурси фахової майстерності, дні народних українських свят, КВК, дієвою й насиченою є робота волонтерського загону “Милосердя”, спортивного гуртка “Ескулап”. Основні віхи діяльності навчального закладу відображені в музеї історії училища.

Більш ніж за піввікову діяльність Чорнобильське медичне училище підготувало близько 6 тис. спеціалістів. Зараз важко знайти місто чи район України, де б вони не працювали.

Наші випускники поповнили плеяду науковців, професорів, доцентів, організаторів охорони здоров’я, лікарів, медичних сестер, фельдшерів.

Кожного року не тільки з Київської області, але й з інших регіонів України приходять в наше училище юнаки і дівчата, щоб здобути ґрунтовну освіту. А це значить – його історія продовжується!

Примеры дипломов Чернобыльского медицинского училища

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

0 + 1 = ?