Чигиринский техникум УНУС

Чигиринський технікум Уманського національного університету садівництва – вищий навчальний заклад I-II рівнів акредитації.Нині технікум готує молодших спеціалістів з денною та заочною формами навчання по спеціальностях 5.03050901 “Бухгалтерський облік”, 5.03050802 “Оціночна діяльність” та 5.03040101 “Правознавство” на базі 9 та 11 класів.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Чигирине

___________________________________

Загальна кількість студентів, що навчаються в навчальному закладі становить біля 850 осіб. Навчання проводять висококваліфіковані викладачі, серед них 6 викладачів – методистів, 23 викладачі вищої категорії та 15 викладачів першої категорії.

Аудиторії забезпечені необхідним навчальним обладнанням та унаочненням. Комп’ютерні класи, мережа Інтернет, комп’ютерна правова база “Ліга – Закон”, 1С-Бухгалтерія дають можливість вільного доступу до інформації при підготовці до занять як викладачам, так і студентам.

Студенти денної та заочної форми навчання забезпечуються гуртожитком. Працює їдальня.

В позаурочний час до послуг студентів спортивний та тренажерний зали, спортивні площадки, тир. Працюють спортивні гуртки та гуртки художньої самодіяльності. Команди студентів технікуму є неодноразовими переможцями та призерами міста та району з футболу, волейболу, баскетболу, тенісу та кульової стрільби.

За більш як 70 років Чигиринський технікум підготував близько 19 тисяч фахівців для різних галузей господарського комплексу України і держав пострадянського простору.

Примеры дипломов Чигиринского техникума УНУС

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

2 + 5 = ?