Диплом БК ЖНАУ

Строительный колледж ЖНАУ

Будівельний коледж ЖНАЕУ – єдиний ВНЗ на Житомирщині, який готує техніків-будівельників, техніків з архітектурного проектування, техніків-дизайнерів та фахівців садово-паркового господарства.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Житомире

___________________________________

Станом на 1 січня 2014 року в коледжі підготовлено 10397 молодших спеціалістів. Кожен рік коледж закінчують понад 200 випускників. Кожний восьмий випускник одержав диплом з відзнакою. У коледжі ведеться перепідготовка незайнятого населення області (навчання робітничим професіям – муляра, штукатура, плиточника-лицювальника, будівельного столяра, маляра).

В Україні і за її межами добре знають випускників коледжу, цінують їхню високу професійну підготовку, широку ерудицію, їхній внесок у вирішення завдань промислового, сільськогосподарського та житлового будівництва.

Коли дивишся на зведені випускниками прекрасні споруди у Житомирі, області і по всій Україні, то одразу впізнаєш почерк висококваліфікованих кадрів, почерк наших випускників, які залишили трудові “автографи” в Києві, Тернополі, Одесі, Білій Церкві, Новій Каховці, Мелітополі та інших містах України і Росії.

Коледж має необхідну навчально-матеріальну базу: два навчально-лабораторні корпуси, дві майстерні, два гуртожитки, їдальню та інші.

Навчально-матеріальна база відповідає усім вимогам навчального плану і програм для виконання їх в повному обсязі і сприяє забезпеченню якісної підготовки спеціалістів, забезпечує перспективний розвиток навчального закладу.

Примеры дипломов Строительного колледжа ЖНАУ

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

На базі коледжу Київський національний університет будівництва і архітектури веде підготовку бакалаврів за спеціальностями:

  • «Міське будівництво та господарство»;
  • «Промислове та цивільне будівництво».

1 + 7 = ?